reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jesienne nowości Discovery Channel

dodano: 2018-08-09 14:55 | aktualizacja: 2018-08-18 15:38
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Discovery

Złomowisko PL Polskie i zagraniczne nowości. Kontynuacje znanych i lubianych programów. Inspirujący bohaterowie oraz fascynujące historie, które rozbudzają ciekawość. Pasja, przygoda i emocje zawsze byty bliskie Discovery Channel. Tej jesieni nie będzie inaczej, „Zawodowcy", „Porty", nowe sezony „Złomowiska PL", „Polskich truckersów” oraz kontynuacje zagranicznych hitów, takich jak „Gorączka złota” stanowią zaledwie namiastkę tego, co widzowie zobaczą jesienią na antenie Discovery Channel.

Discovery jesień 2018


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jesienią na antenie Discovery Channel zobaczymy trzy nowe polskie produkcje. Jedną z nich jest program „Nietypowe transporty". Zastanawialiście się kiedyś ile wojskach, opancerzonych wozów bojach jest w stanie pomieścić pociąg lub jak przetransportować maszynę ważącą pięćdziesiąt ton? Odpowiedzi na te pytania znają mistrzowie transportu najbardziej niestandardowych towarów. Program pokaże kulisy ich pracy. Widzowie zobaczą, z jakimi wyzwaniami muszą się zmierzyć podczas załadunku i transportu ogromnych maszyn czy wielotonowych elementów konstrukcyjnych. Jakie przeciwności stają na drodze ekip zajmujących się logistyką drogą morską, rzeczną i lotniczą?

Ciężka praca, niesprzyjające okoliczności, presja czasu i ciągle ryzyko - to również codzienność dla tysięcy pracowników polskich portów morskich. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki i przestoje. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, a opóźnienie oznacza gigantyczne straty. Kolejna jesienna nowość na Discovery Channel to „Porty”. Program pokaże kulisy funkcjonowania największych portów morskich w Polsce.
 
„Porty” - nowość w Discovery Channel

To nie wszystko, Praca obarczona wielkim ryzykiem jest także motywem przewodnim kolejnego nowego programu Discovery Channel - „Zawodowcy". Siła fizyczna, spryt, odwaga i odporność na stres - wszystko to powinno cechować osoby, którym nie wystarczy ciepła posada za biurkiem i comiesięczna pensja. Trzy ekipy, trzy różne zawody, jeden wspólny mianownik - ogromne ryzyko, wynikające z wykonywanej pracy. Nasze kamery będą towarzyszyć drwalom, poławiaczom pracującym na kutrach rybackich oraz pracownikom wysokościowym.

Jesienią fani Discovery Channel mogą spodziewać się również powrotu ich ulubionych bohaterów z hitach polskich produkcji, takich jak „Złomowisko PL” czy „Polscy truckersi”.

Na antenie kanału nie zabraknie także bogatej oferty zagranicznej. Zobaczymy nowe odcinki „Gorączki złota". Ten uwielbiany przez widzów program pokazuje ekscytujące kulisy poszukiwania cennego kruszcu i zaciętej walki o wielką fortunę. Parker Schnabel, nazywany złotym, wciąż konkuruje z legendą poszukiwaczy złota, Tonym Beetsem. Będzie gorąco. Rywalizacja, smak zwycięstwa i gorycz porażki. Oni znają je doskonale i wiedzą, że złoto jest tylko dla twardzieli. Czy znów będą ryzykować? Kto tym razem okaże się największym wygranym? Przekonamy się już niebawem, A co słychać u „najdzikszej rodziny” w Ameryce? W nam sezonie programu „Klan z Alaski” Brownowie, mieszkający w sercu alaskańskiej puszczy, odizolowani od świata, zmierzą się z kolejnymi wyzwaniami, jakie postawi przed nimi bezwzględna natura.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap HDR1000 plus

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

770 zł Więcej...

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...
reklama