reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-12-09 - 2019-12-10 - 2019-12-11

Sport w polskiej TV 11.08.2018

dodano: 2018-08-09 16:49 | aktualizacja: 2018-08-11 12:26
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Huddersfield Town – Chelsea FC. Transmisje live z WTA World Tour Montreal tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

18:30 Żużel: Grand Prix Skandynawii, Malilla:
Zawody
Komentarz: Michał Łopaciński, Paweł Ruszkiewicz
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski 

20:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa:
Arka Gdynia – Górnik Zabrze
Komentarz: Rafał Wolski, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United – Tottenham Hotspur
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Huddersfield Town – Chelsea FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka 

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers – Everton FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

21:00 Golf: PGA Championship, St. Louis:
3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
CANAL+ Now

20:00 Golf: PGA Championship, St. Louis:
3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
MSV Duisburg – VfL Bochum
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

16:00 Żużel: Nice 1. Liga Żużlowa: 
Orzeł Łódź – KS ROW Rybnik
Komentarz: Piotr Olkowicz, Michał Korościel
 
Eleven Sports 2

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Arminia Bielefeld – Dynamo Drezno
Komentarz: Julian Kowalski, Mateusz Majak

18:30 Piłka nożna: Championship: 
Derby County – Leeds United
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 3

12:00 Sporty walki: M-1 Selection 28:
Zawody
Komentarz: Daniel Dziubicki

16:00 Piłka nożna: Championship: 
Queens Park Rangers – Sheffield United
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

09:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy, Berlin:
Dzień 5

12:30 BMX: Mistrzostwa Europy, Glasgow:
Dzień 1

13:45 Gimnastyka sportowa: Mistrzostwa Europy, Glasgow:
Finał drużynowy mężczyzn

16:30 Skoki do wody: Mistrzostwa Europy, Glasgow:
Wieża 10 m - finał par mieszanych

18:00 Skoki do wody: Mistrzostwa Europy, Glasgow:
Trampolina 3 m - finał kobiet

20:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy, Berlin:
Dzień 5
 
Eurosport 2

08:00 Snooker: World Open, Yushan:
1/2 finału

11:30 BMX: Mistrzostwa Europy, Glasgow:
Dzień 1

13:30 Snooker: World Open, Yushan:
1/2 finału

18:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Courchevel:
Konkurs indywidualny

22:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Utah:
Etap 5
 
nSport+

18:00 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski 
 
Polsat Sport

11:00 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg:
1/2 finału mężczyzn

12:00 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg:
1/2 finału mężczyzn

13:00 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg:
Mecz o 3. miejsce kobiet

14:00 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg:
Finał kobiet

17:45 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS 1962 Jastrzębie – Chojniczanka Chojnice

21:00 Tenis: ATP World Tour, Toronto:
1/2 finału

02:00 Tenis: ATP World Tour, Toronto:
1/2 finału
 
Polsat Sport Extra

09:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Austrii:
3. sesja treningowa

10:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Austrii:
3. sesja treningowa

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Austrii:
3. sesja treningowa

12:35 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Austrii:
Sesja kwalifikacyjna

13:30 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Austrii:
4. sesja treningowa

14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Austrii:
1. sesja kwalifikacyjna

14:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Austrii:
2. sesja kwalifikacyjna

15:05 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Austrii:
Sesja kwalifikacyjna

18:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – Heracles Almelo

20:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – FC Utrecht
 
Sportklub

13:30 Żeglarstwo: Mistrzostwa świata, Aarhus:
Dzień 3

17:00 Piłka nożna: Tipico Bundesliga: 
Red Bull Salzburg – FK Austria Wiedeń
 
TVP 1

20:15 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy, Berlin:
Dzień 5

 
TVP Sport

11:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy, Berlin:
Chód na 20 km mężczyzn

14:00 Gimnastyka sportowa: Mistrzostwa Europy, Glasgow:
Finał drużynowy mężczyzn

19:00 Tenis: WTA World Tour, Montreal:
1/2 finału

20:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy, Berlin:
Dzień 5

23:05 Tenis: WTA World Tour, Montreal:
1/2 finału


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: karta + CAM w UHD

Karta Tivusat z modułem CAM DigiQuest. Umożliwia oglądanie włoskiego pakietu...

590 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0 m w wersji v2.1...

99 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

780 zł Więcej...
reklama