reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nie będzie Ligi Mistrzów na AzTV i Idman

dodano: 2018-08-10 11:24
autor: RO | źródło: haqqin.az

CBC Sport Idman CBC Sport ogłosiło nabycie praw do kilku wydarzeń sportowych w piłce nożnej. Ta azerska, prywatna i nieszyfrowana stacja sportowa będzie transmitować turnieje grupowe Ligi Mistrzów i Ligi Europy, a także mecze Ligi Narodów i Mistrzostwa Hiszpanii. CBC Sport ma też pokazać gry eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2020 i Mistrzostw Świata 2022.

CBC Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Należy zauważyć, że prawa do wyżej wymienionych konkursów są wyłączne na terytorium Azerbejdżanu. CBC Sport jest stacją nieszyfrowaną w HD, dostępną w wiązce europejskiej z satelity Azerspace-1 (46°E) na częstotliwości 11,135 GHz, pol. H (SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK). Niektóre swoje programy szyfruje w archaicznym systemie BISS, ale z przekazu może całkowicie zrezygnować, jeżeli pojawią się naciski ze strony organizatorów, nadawców czy operatorów. Zwłaszcza, gdy zwiększa się atrakcyjność nabytych praw...

Wcześniej prawami do rundy play-offu i turnieju grupowego Ligi Mistrzów, a także spotkań Ligi Europy zarządzał państwowy kanał telewizyjny AzTV, transmitujący piłkę nożną w swoim własnym kanale sportowym İdman Azərbaycan.

Mistrzostwa Hiszpanii także emitował İdman Azərbaycan, natomiast mecze kwalifikacyjne reprezentacji Azerbejdżanu widzowie oglądali już w ITV.

İdman Azərbaycan również można znaleźć na Azerspace-1 (46°E), ale w wiązce skierowanej na Azję Środkową. Przekaz jest prowadzony FTA i częściowo w BISS z częstotliwości 11,175 GHz, pol. H (SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK). Tutaj znajdziemy też CBC Sport w jakości SD.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD Sloth S1

Odbiornik cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum do współpracy z...

179 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

199 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 5/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 5/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

200 zł Więcej...
reklama