reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Projekt DVB-T w Bośni

dodano: 2004-11-09 22:56
autor: Adrian Gąbka | źródło: Sat-Update.com

dvb_t_logo_sk.jpg Niezbyt często zdarza się, że temat cyfrowej telewizji naziemnej poruszany jest w krajach, w których dopiero niedawno doszło do politycznej stabilizacji. Bardzo interesująco zapowiada się projekt DVB-T w Bośni i Harcegowinie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma Sartelcom z Sarajewa chce zająć się wdrożeniem cyfrowej telewizji naziemnej na terytorium państwa. Docelowo w systemie znajdzie się 16 cyfrowych kanałów telewizyjnych. Początkowo DVB-T będzie dostępny jedynie w Sarajewie i okolicach. Programy mają być dostępne na kanałach UHF 60-69.

Pojawienie się DVB-T w Sarajewie będzie poprzedzone kampanią informacyjną, która ukaże walory nowej technologii. Szczegółowe informacje wkrótce mają się pojawić w serwisie internetowym firmy Sartelcom (www.sartelcom.tv). Do odbioru cyfrowych programów potrzebny ma być odbiornik wraz z kartą, którą będzie można nabyć na zasadzie przedpłaty.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

599 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...