reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Liga Mistrzów UEFA w Netii. Na jakich zasadach?

dodano: 2018-08-13 13:47 | aktualizacja: 2018-08-13 14:08
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia/satkurier.pl

Polsat Sport Premium Zgodnie z zapowiedziami, Netia wprowadza nową ofertę pakietów ze światłowodowym internetem do 900 Mb/s i usługami telewizyjnymi z dostępem na żywo do meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. Oferty są skierowane zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów.

Netia Polsat Sport Premium


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 13 sierpnia br. w ofercie Netii dostępny jest nowy pakiet telewizyjny Polsat Sport Premium, w którym będzie można obejrzeć na żywo wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. Na dwóch nowych kanałach oraz czterech dodatkowych serwisach dostępne będą wszystkie transmisje z meczów, powtórki oraz ekstra materiały, a to wszystko w jakości Super HD (rozdzielczość HD z lepszą, według zapewnień Polsatu, jakością obrazu w porównaniu z innymi kanałami HD).

W nowej promocji Netii pakiet Polsat Sport Premium jest oferowany w cenie usługi telewizyjnej. Na przykład pakiet: Internet 150 Mb/s z Telewizją z 91 kanałami (46 HD) - w tym pakiet Polsat Sport Premium - jest dostępny do końca roku bez opłat abonamentowych, a po okresie bezpłatnym kosztuje 80 zł miesięcznie (z rabatem smartDOM 70 zł).
 

Netia stworzyła najbardziej atrakcyjną ofertę pakietową z dostępem do Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA wśród ogólnopolskich dostawców usług stacjonarnych. Ofertę kierujemy zarówno do naszych obecnych klientów, jak i wszystkich tych, którzy poszukują nowej, atrakcyjnej oferty pakietowej. A dodatkowo klientów Plusa oraz Cyfrowego Polsatu zapraszamy do skorzystania z oferty z rabatem smartDOM

– mówi Tomasz Dakowski, dyrektor generalny ds. rynku B2C w Netii.

Obecni klienci Netii, którzy nie posiadają jeszcze usługi TV, również mają możliwość jej zakupu w ofercie promocyjnej z pakietem Polsat Sport Premium z darmowym okresem do końca roku (po tym okresie cena jest uzależniona od wybranego wariantu usługi telewizyjnej).

Abonenci Telewizji Osobistej Netii mogą również dokupić sam pakiet Polsat Sport Premium za 40 zł miesięcznie lub przedłużyć umowę i przejść na jedną z nowych promocji, w których kanały z Ligą Mistrzów i Ligą Europy UEFA są dostępne w ramach abonamentu.

Netia przygotowała również ofertę dla klientów, którzy nie są fanami piłki nożnej, ale cenią dobrą rozrywkę. Sztandarowa oferta dla takich osób to stacjonarny dostęp do internetu, również w technologiach światłowodowych, z usługą telewizyjną (89 kanałów, w tym 44 w HD), do końca roku za 0 zł, a następnie w stałej cenie 50 zł miesięcznie (z rabatem smartDOM 40 zł miesięcznie).
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...