reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Viasat Sport Baltic zmieniono w TVPlay Sports

dodano: 2018-08-15 19:37
autor: RO | źródło: mediasat.info

TVPlay Sports Należąca do Providence Equity Partners firma All Media Baltics, która od zeszłego roku kontroluje aktywa Modern Times Group w krajach bałtyckich, dokonała rebrandingu kanału sportowego klasy premium Viasat Sport Baltic. Od teraz nosi nazwę TVPlay Sports.

https://www.viasat.lt/sites/viasat.lt/files/styles/hero_slide_desktop/public/images/heroslides/viasa
TVPlay Sports


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
All Media Baltics zapowiedziała, że planuje kontynuować strategiczny rozwój Viasat Sport Baltic, jakim jest doprowadzenie kanału do pozycji lidera na rynku treści sportowych w krajach bałtyckich. W najbliższym sezonie na antenie kanału zaplanowano 3,2 tys. godzin transmisji na żywo, wśród nich mecze Pucharu Świata FIBA i rajdowe mistrzostwa świata WRC. Już w środę 15 sierpnia br. jest emitowany mecz o Superpuchar Europy UEFA, rozgrywany w Tallinnie pomiędzy Realem Madrid oraz Atlético Madrid.

Dyrektor programowy TVPlay Sports Toms Circenis mówi, że równolegle ze zmianą marki odnowiono formułę kanału i uruchomiono rosyjskojęzyczną wersję z komentarzami dla widzów mówiących po rosyjsku.

Spółka MTG sfinalizowała transakcję sprzedaży swojego biznesu telewizyjnego w krajach bałtyckich dla Providence Equity Partners w październiku zeszłego roku. Wartość sprzedaży wyniosła 100 mln euro. Oprócz oferty płatnej telewizji, nowa grupa medialna kontroluje szereg kanałów bezpłatnych na Litwie, Łotwie i w Estonii.

Zauważmy, że w październiku 2017r. rebranding objął kanały filmowe z rodziny Viasat Premium, które otrzymały nową markę ViP.

Źródło: mediasat.info 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...