reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wspólna TV testuje w MUX L1 na Dolnym Śląsku

dodano: 2018-08-20 10:22
autor: Anita Kaźmierska | źródło: radiopolska.pl

Wspólna TV W multipleksie lokalnym MUX L1, którego operatorem jest Telewizja Łużyce, pojawił się nowy kanał - Wspólna TV. Aktualnie nadawane są tam kolorowe pasy. MUX L1 można odbierać na Dolnym Śląsku.

antena naziemna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wspólna TV to kanał stworzony na potrzeby sieci kablowych. Koncesja na jego nadawanie została wydana 20 października 2017 roku i obowiązuje przez 10 lat. Według niej, kanał ma mieć charakter uniwersalny, zawierać informacje, publicystykę, sport oraz audycje o charakterze religijnym. Najsilniej wyeksponowanym elementem programu ma być muzyka, zarówno w formie samodzielnych audycji, jak i w formie teledysków emitowanych pomiędzy audycjami. Dominującym gatunkiem muzycznym w programie ma być „śląsko-polo”, oparty na motywach ludowych okraszonych śląską gwarą we współczesnych, tanecznych aranżacjach. Ponadto w programie przewidziano audycje kulturalne i społeczno-polityczne omawiające i recenzujące „w sposób popularyzatorski, lekki, żartobliwy” najważniejsze wydarzenia w kraju i regionie.

Według informacji dostępnych na stronie wspolnatv.pl, program ten już wcześniej można było oglądać za pośrednictwem czeskiego multipleksu DVB-T nadawanego na kanale 59 z uzdrowiska Klimkowice pod Ostrawą.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii NTC w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...