reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe kanały Polsatu jeszcze w 2018

dodano: 2018-08-24 10:17 | aktualizacja: 2018-08-24 13:35
autor: Anita Kaźmierska | źródło: wirtualnemedia.pl

Telewizja Polsat Trzy nowe kanały Polsat Rodzina, Polsat Games i Smart Dom wystartują jeszcze przed końcem 2018 roku. - Kanały uruchomimy zapewne w czwartym kwartale - zapowiedział na konferencji prasowej w dniu 23 sierpnia br. Maciej Stec, członek zarządu Cyfrowego Polsatu.

Cyfrowy Polsat centrum nadawcze kanały


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja Polsat otrzymała od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji koncesje na nadawanie kanałów Polsat Rodzina, Polsat Games i Smart Dom w czerwcu br. Polsat Rodzina ma być stacją telewizyjną o charakterze uniwersalnym, Smart DOM o charakterze wyspecjalizowanym poradnikowym, natomiast Polsat Games o charakterze wyspecjalizowanym dla osób interesujących się grami komputerowymi.

Co pokazywać będzie Polsat Rodzina?
W ramówce Polsatu Rodzina mają znaleźć się filmy, seriale, dokumenty i programy rozrywkowe. Sporą część ramówki stanowić będą powtórki z głównej anteny Polsatu i jego kanałów tematycznych. W lipcu informowaliśmy, że nadawca poszukuje prowadzących do porannego programu rodzinnego.

Jaką tematykę poruszać będzie kanał Smart Dom?

- Będzie to kanał o nowinkach technologicznych i o tym, jak być rozsądnym, oszczędzać np. na energii. Będą tam porady, aby np. wyłączać światło, nie zostawiać telewizora w trybie „stand-by”. To będzie kanał poradnikowy - powiedział Maciej Stec, członek zarządu Cyfrowego Polsatu.

Dodajmy, że smartDOM to oferta łączonych usług Cyfrowego Polsatu, z której korzysta ponad 1,5 mln osób.

Czego można się spodziewać po Polsacie Games poświęconym zawodom e-sportowym?

- To projekt 360, będzie realizowany na wszystkich polach, gdzie to tylko możliwe, i niezwiązany tylko z telewizją. Polsat Games jest projektem kompleksowym. Tak jak przy Polsat Sport zbudowaliśmy profesjonalne studio, to tutaj gamerów chcemy potraktować bardzo poważnie. Jesteśmy w trakcie budowy zaawansowanego technologicznie studia do gier - powiedział Maciej Stec.

Trzy nowe kanały zapewne będą dostępne dla abonentów Cyfrowego Polsatu.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...
reklama