reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe kanały Polsatu jeszcze w 2018

dodano: 2018-08-24 10:17 | aktualizacja: 2018-08-24 13:35
autor: Anita Kaźmierska | źródło: wirtualnemedia.pl

Telewizja Polsat Trzy nowe kanały Polsat Rodzina, Polsat Games i Smart Dom wystartują jeszcze przed końcem 2018 roku. - Kanały uruchomimy zapewne w czwartym kwartale - zapowiedział na konferencji prasowej w dniu 23 sierpnia br. Maciej Stec, członek zarządu Cyfrowego Polsatu.

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat centrum nadawcze kanały


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja Polsat otrzymała od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji koncesje na nadawanie kanałów Polsat Rodzina, Polsat Games i Smart Dom w czerwcu br. Polsat Rodzina ma być stacją telewizyjną o charakterze uniwersalnym, Smart DOM o charakterze wyspecjalizowanym poradnikowym, natomiast Polsat Games o charakterze wyspecjalizowanym dla osób interesujących się grami komputerowymi.

Co pokazywać będzie Polsat Rodzina?
W ramówce Polsatu Rodzina mają znaleźć się filmy, seriale, dokumenty i programy rozrywkowe. Sporą część ramówki stanowić będą powtórki z głównej anteny Polsatu i jego kanałów tematycznych. W lipcu informowaliśmy, że nadawca poszukuje prowadzących do porannego programu rodzinnego.

Jaką tematykę poruszać będzie kanał Smart Dom?

- Będzie to kanał o nowinkach technologicznych i o tym, jak być rozsądnym, oszczędzać np. na energii. Będą tam porady, aby np. wyłączać światło, nie zostawiać telewizora w trybie „stand-by”. To będzie kanał poradnikowy - powiedział Maciej Stec, członek zarządu Cyfrowego Polsatu.

Dodajmy, że smartDOM to oferta łączonych usług Cyfrowego Polsatu, z której korzysta ponad 1,5 mln osób.

Czego można się spodziewać po Polsacie Games poświęconym zawodom e-sportowym?

- To projekt 360, będzie realizowany na wszystkich polach, gdzie to tylko możliwe, i niezwiązany tylko z telewizją. Polsat Games jest projektem kompleksowym. Tak jak przy Polsat Sport zbudowaliśmy profesjonalne studio, to tutaj gamerów chcemy potraktować bardzo poważnie. Jesteśmy w trakcie budowy zaawansowanego technologicznie studia do gier - powiedział Maciej Stec.

Trzy nowe kanały zapewne będą dostępne dla abonentów Cyfrowego Polsatu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...