reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tomasz Smokowski przechodzi do Polsatu

dodano: 2018-08-28 14:37 | aktualizacja: 2018-08-28 15:08
autor: Anita Kaźmierska | źródło: sport.pl

Tomasz Smokowski Podczas gdy Andrzej Twarowski wrócił niedawno do Canal+, Tomasz Smokowski właśnie przechodzi od Polsatu. O tym słynnym duecie komentatorskim zrobiło się głośno, kiedy w listopadzie ub.r. dziennikarze pożegnali się z platformą nc+ z zamiarem utworzenia własnych projektów. W międzyczasie rzeczywistość zweryfikowała ich plany.

Tomasz Smokowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Informację o przejściu Tomasza Smokowskiego do Telewizji Polsat podał serwis Sport.pl. Umowa podobno została już podpisana i obowiązuje od 1 września br. (wcześniej dziennikarz miał zakaz konkurencji). Potwierdziłyby się zatem nieoficjalne doniesienia na ten temat z kwietnia br.

Dziennikarz powinien zadebiutować w nowej stacji z okazji inauguracji fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA, która potrwa od 18 września do 12 grudnia. Według informacji Sport.pl, będzie go można zobaczyć na antenie Polsatu Sport Premium już 19 września.

Tomasz Smokowski przez 23 lata był związany z Canal+. W latach 2011-2014 sprawował tam funkcję szefa sportu. Jednak największą popularność przyniósł mu magazyn „Liga+Extra”, który prowadził razem z Andrzejem Twarowskim.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...
reklama