reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Teraz kanał e-sportowy bez opłat w WP Pilot

dodano: 2018-09-02 10:16
autor: RO | źródło: satkurier.pl

WP Pilot Platforma online WP Pilot udostępniła kanał e-sportowy GINX Esports TV bezpłatnie. Wprowadzony do oferty 29 maja br. kanał był oferowany w ramach pakietu podstawowego już od 14,90 zł za 30 dni. GINX Esports TV jest nadawany ze słabszą jakością obrazu SD w przypadku pakietu bez opłat Starter.

GinxTV-esports_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
GINX Esports TV nie jest jedynym, który wszedł do opcji darmowej. Operator przesunął wcześniej kanały Opoka TV HD i Love HD. Pewien okres był też TVR HD, który teraz stanowi część oferty Starter Plus za 9,90 zł przez 30 dni. Należy mieć na uwadze, że okres promocyjny na wymienione kanały może się zakończyć bez powiadomienia dla użytkownika.

GINX Esports TV to kanał telewizyjny poświęcony treściom e-sportowym i gamingowi. W ofercie stacji miłośnicy e-sportu zobaczą m.in. transmisje na żywo z największych międzynarodowych turniejów i zawodów, aktualności e-sportowe, zapowiedzi i recenzje gier, jak również reportaże przedstawiające sylwetki najbardziej znanych graczy, drużyn i wszelkich zakulisowych wydarzeń. Zespół stacji tworzą profesjonalni gracze oraz prezenterzy, edytorzy i analitycy gamingowi. Kanał GINX Esports TV nadaje po angielsku.

WP Pilot jest platformą, która pozwala oglądać kanały telewizyjne bez żadnych zobowiązań i umów. To klienci decydują, jak długo chcą korzystać z wybranego pakietu. Telewizję można oglądać w przeglądarce oraz w aplikacji na telefonie, tablecie i telewizorze.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

759 zł Więcej...