reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia promuje ofertę z Ligą Mistrzów UEFA [wideo]

dodano: 2018-09-04 11:17 | aktualizacja: 2018-09-04 14:46
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia

błękitny pajączek Netia Liga Mistrzów UEFA Netia zaprezentowała nowy format reklamowy, którego pierwsza odsłona reklamuje najnowszą ofertę pakietową światłowodowego internetu z TV z Ligą Mistrzów UEFA do końca roku za darmo. Nowym bohaterem marki jest sympatyczny, błękitny pajączek.

błękitny pajączek Netia Liga Mistrzów UEFA


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Wdrożenie nowego formatu reklamowego wieńczy nowe otwarcie, które dokonuje się po tym, jak pod koniec maja br. Netia weszła w skład Grupy Cyfrowy Polsat

- powiedział Andrzej Abramczuk, prezes zarządu, dyrektor generalny Netii.

Jeszcze silniejszą pozycję Netii na rynku chcemy oprzeć na modernizowanej do standardu światłowodowego, najwyższej jakości sieci oraz sile Grupy Cyfrowy Polsat, m.in. oferując jeszcze bogatszą ofertę programową i wykorzystując dostęp do rozbudowanej sieci sprzedaży

- dodał Tomasz Dakowski, dyrektor generalny obszaru B2C w Netii.

W kampanii - wykorzystującej zupełnie nowy format reklamowy - bohater marki, sympatyczny pajączek, głosem Czesława Mozila opowiada o nowej usłudze światłowodowej z dostępem do internetu o prędkości do 900 Mb/s oraz o usługach telewizyjnych m.in. z dostępem na żywo do meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy UEFA.

Koncepcja kreatywna nowego formatu reklamowego została opracowana i zrealizowana przez Scholz&Friends. Spot wyprodukował dom produkcyjny TFP. Za zakup mediów odpowiedzialne są domy mediowe: Mediacom i Vizeum.

Kampania, która obejmuje główne stacje telewizyjne, outdoor, serwisy VOD oraz różnego typu serwisy internetowe, potrwa do początku października br.W nowej promocji Netii, wspieranej szeroko zakrojoną kampanią reklamową 360 stopni, pakiet Polsat Sport Premium jest dostępny w cenie usługi telewizyjnej. Na przykład pakiet: Internet 150 Mb/s z Telewizją z 91 kanałami (46 HD) - w tym pakiet Polsat Sport Premium - dostępny jest do końca roku bez opłat abonamentowych, a po okresie bezpłatnym kosztuje 80 zł miesięcznie (z rabatem smartDOM 70 zł). Oferta jest dostępna w blisko 300 w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu oraz salonach własnych Netii.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Smit CAM

Tania wersja modułu CI dla skandynawskiego systemu Conax marki Smit....

139 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2019 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2019 r. z wysyłką...

79 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama