reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Litewski LRT pokaże „Dziewczyny ze Lwowa” od TVP

dodano: 2018-09-04 13:58 | aktualizacja: 2018-09-04 14:46
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP

Seriel Prokurator TVP Wysokie wyniki oglądalności i świetne opinie widzów to główne powody, dla których nadawcy z krajów nadbałtyckich i pozostałych sąsiednich krajów są bardzo entuzjastycznie nastawieni do produkcji TVP. W związku z tym, trzy stacje telewizyjne z Europy Centralnej (Ukraina, Litwa, Estonia) nabyły od TVP nowe tytuły do swoich jesiennych ramówek. 

Seriel Dziewczyny ze Lwowa TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Litewski nadawca publiczny LRT nabył licencję na dwa seriale.
Jednym z nich jest „Prokurator”, cieszący się uznaniem widzów serial kryminalny, do którego scenariusz stworzył znany polski pisarz Zygmunt Miłoszewski. Drugi serial to „Dziewczyny ze Lwowa”, opowieść o trzech dziewczynach, które przyjechały z Ukrainy do Warszawy w poszukiwaniu lepszej pracy i lepszego życia. LRT nabył drugi sezon serii.

Nadawca ten pokaże także produkcje związane z historią Polski - serial dokumentalny pod tytułem „Tajemnice początków Polski” oraz film dokumentalny „Piłsudski Bronisław: wygnaniec, etnograf, bohater” o bracie marszałka Józefa Piłsudskiego, który został wysłany na Syberię i został tam badaczem. 
 

Ukraiński kanał 1+1 po udanej emisji 1. sezonu „Dziewczyn ze Lwowa” również nabył licencję na nadawanie drugiego sezonu serialu.

Estoński nadawca publiczny ERR wyemituje z kolei film dokumentalny „Ziemia bezdomnych” dedykowany pamięci Ojca Bogusława Palecznego, który całe życie pomagał bezdomnym.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Karta USB Media-Tech DVB-T Stick MT4171

Karta do komputera Media-Tech DVB-T Stick MT4171 do odbioru cyfrowej...

59 zł Więcej...
reklama