reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Litewski LRT pokaże „Dziewczyny ze Lwowa” od TVP

dodano: 2018-09-04 13:58 | aktualizacja: 2018-09-04 14:46
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP

Seriel Prokurator TVP Wysokie wyniki oglądalności i świetne opinie widzów to główne powody, dla których nadawcy z krajów nadbałtyckich i pozostałych sąsiednich krajów są bardzo entuzjastycznie nastawieni do produkcji TVP. W związku z tym, trzy stacje telewizyjne z Europy Centralnej (Ukraina, Litwa, Estonia) nabyły od TVP nowe tytuły do swoich jesiennych ramówek. 

Seriel Dziewczyny ze Lwowa TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Litewski nadawca publiczny LRT nabył licencję na dwa seriale.
Jednym z nich jest „Prokurator”, cieszący się uznaniem widzów serial kryminalny, do którego scenariusz stworzył znany polski pisarz Zygmunt Miłoszewski. Drugi serial to „Dziewczyny ze Lwowa”, opowieść o trzech dziewczynach, które przyjechały z Ukrainy do Warszawy w poszukiwaniu lepszej pracy i lepszego życia. LRT nabył drugi sezon serii.

Nadawca ten pokaże także produkcje związane z historią Polski - serial dokumentalny pod tytułem „Tajemnice początków Polski” oraz film dokumentalny „Piłsudski Bronisław: wygnaniec, etnograf, bohater” o bracie marszałka Józefa Piłsudskiego, który został wysłany na Syberię i został tam badaczem. 
 

Ukraiński kanał 1+1 po udanej emisji 1. sezonu „Dziewczyn ze Lwowa” również nabył licencję na nadawanie drugiego sezonu serialu.

Estoński nadawca publiczny ERR wyemituje z kolei film dokumentalny „Ziemia bezdomnych” dedykowany pamięci Ojca Bogusława Palecznego, który całe życie pomagał bezdomnym.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...
reklama