reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zapowiedzi spikerów wracają do TVP

dodano: 2018-09-06 07:41
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

Sylwia Dekiert spiker TVP Programy TVP1 i TVP2 zapowiadać będą spikerzy. Zatem powraca formuła stosowana przez nadawcę przed laty. W roli spikerów prezentujących kolejne pozycje programowe na żywo występować będą gwiazdy TVP, m.in. Grzegorz Miśtal i Sylwia Dekiert.

Grzegorz Miśtal Sylwia Dekiert spikerzy TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Przyszłość telewizji polega na żywym kontakcie z widzem - powiedział prezes TVP, Jacek Kurski. - Obecność spikera pozwala nawiązać ten kontakt. To nowoczesna forma, stosowana w minimalnym zakresie. Anonimowy lektor czy scrolle to formuły obce, pozbawione czynnika ludzkiego.

W roli spikerów Telewizji Polskiej zobaczymy Grzegorza Miśtala, Agatę Konarską, Annę Popek i Sylwię Dekiert. Nadawanie programu w nowej formule rozpoczęło się od zapowiedzi kolejnych pozycji programowych po zakończeniu seriali „Barwy szczęścia” i „M jak Miłość” na antenie TVP2.

Już wkrótce spikerów live zobaczymy również w Jedynce, po emisji popularnych programów, np. wydarzeń sportowych. Kilka sekund po emisji spikerzy będą informować i zapraszać widzów na kolejne programy na głównych antenach TVP.
 

- Ta kultowa formuła miała rzesze fanów i wielkie gwiazdy - dodał prezes TVP. - Mamy nadzieję, że jej powrót w nowej odsłonie z ulubionymi twarzami widzów TVP przyniesie widzom satysfakcję i radość.

Największymi gwiazdami-spikerami w historii Telewizji Polskiej byli m.in. Bogumiła Wander, Krystyna Loska, Jolanta Fajkowska. Telewizja Polska zrezygnowała z zapowiedzi programów przez spikerów 10 lat temu.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Cablink 9xGI-16S czarny 10m

Włoski, 9-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 9xGI-16S - tu...

220 zł Więcej...

Miernik Megasat HD3 Compact dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem CNR,...

429 zł Więcej...

LNB Single BEST HG 101 Ultra Black 0,1dB

Najwyższej jakości konwerter Universal Single LNB o współczynniku szumów 0,1...

35 zł Więcej...
reklama