reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eutelsat Cirrus, czyli hybrydowe rozwiązanie satelita-OTT [wideo]

dodano: 2018-09-06 12:01
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eutelsat/satkurier.pl

Eutelsat Cirrus Eutelsat Communications wprowadza Eutelsat Cirrus - hybrydowe rozwiązanie satelita-OTT, umożliwiające operatorom oferowanie treści na wielu ekranach. Jednocześnie operator zaprasza na swoje stoisko na wystawie IBC 2018 w Amsterdamie (14-18 września).

Eutelsat Cirrus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eutelsat Cirrus zapewnia operatorom, którzy chcą uruchomić lub rozbudować swoje usługi, kompleksowe rozwiązanie do dostarczania treści za pośrednictwem satelity i OTT. Jego zaletami są: szybkie wdrożenie, niskie koszty operacyjne, wysoka jakość obrazu i spójne wrażenia wizualne dla użytkownika końcowego. Dzięki hybrydowej ofercie, obejmującej DTH i wieloekranowe OTT, ta nowa usługa stanowi kolejny krok Eutelsat w zakresie integracji satelity z ekosystemem IP.

Usługa DTH Eutelsat Cirrus zapewnia operatorom telewizji satelitarnej kompleksową dystrybucję wideo wraz z zarządzaniem usługami w chmurze. Łącząc zalety tradycyjnej technologii DTH z funkcjami nowej generacji, w pełni zintegrowana platforma zapewnia wzbogacone wrażenia poprzez transmisję na żywo, pozycjonowanie kanałów, informacje o programach, bezpieczeństwo treści, zarządzanie subskrypcjami i dekoderami.

Oferta wieloekranowa jest uzupełnieniem tradycyjnej usługi transmisji DTH o równoległe przesyłanie strumieniowe OTT za pośrednictwem natywnej platformy hybrydowej. Umożliwia to użytkownikom końcowym oglądanie treści wideo na urządzeniach takich jak smartfony i tablety, dostęp do wielu programów, nagrywanie i przewijanie do tyłu oraz przeglądanie bogatej gamy informacji o programie, zapewniając jednocześnie klientom Eutelsat zarządzanie regułami biznesowymi i raportowanie wykorzystania.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 249 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...
reklama