reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eutelsat Cirrus, czyli hybrydowe rozwiązanie satelita-OTT [wideo]

dodano: 2018-09-06 12:01
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eutelsat/satkurier.pl

Eutelsat Cirrus Eutelsat Communications wprowadza Eutelsat Cirrus - hybrydowe rozwiązanie satelita-OTT, umożliwiające operatorom oferowanie treści na wielu ekranach. Jednocześnie operator zaprasza na swoje stoisko na wystawie IBC 2018 w Amsterdamie (14-18 września).

Eutelsat Cirrus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eutelsat Cirrus zapewnia operatorom, którzy chcą uruchomić lub rozbudować swoje usługi, kompleksowe rozwiązanie do dostarczania treści za pośrednictwem satelity i OTT. Jego zaletami są: szybkie wdrożenie, niskie koszty operacyjne, wysoka jakość obrazu i spójne wrażenia wizualne dla użytkownika końcowego. Dzięki hybrydowej ofercie, obejmującej DTH i wieloekranowe OTT, ta nowa usługa stanowi kolejny krok Eutelsat w zakresie integracji satelity z ekosystemem IP.

Usługa DTH Eutelsat Cirrus zapewnia operatorom telewizji satelitarnej kompleksową dystrybucję wideo wraz z zarządzaniem usługami w chmurze. Łącząc zalety tradycyjnej technologii DTH z funkcjami nowej generacji, w pełni zintegrowana platforma zapewnia wzbogacone wrażenia poprzez transmisję na żywo, pozycjonowanie kanałów, informacje o programach, bezpieczeństwo treści, zarządzanie subskrypcjami i dekoderami.

Oferta wieloekranowa jest uzupełnieniem tradycyjnej usługi transmisji DTH o równoległe przesyłanie strumieniowe OTT za pośrednictwem natywnej platformy hybrydowej. Umożliwia to użytkownikom końcowym oglądanie treści wideo na urządzeniach takich jak smartfony i tablety, dostęp do wielu programów, nagrywanie i przewijanie do tyłu oraz przeglądanie bogatej gamy informacji o programie, zapewniając jednocześnie klientom Eutelsat zarządzanie regułami biznesowymi i raportowanie wykorzystania.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...