reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Virgin TV Ultra HD od 17 września

dodano: 2018-09-10 10:56
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Virgim Media/satkurier.pl

Virgin TV Ultra HD 17 września br. o godz. 21:20 brytyjski operator Virgin Media uruchomi kanał telewizyjny 4K. Virgin TV Ultra HD będzie dostępny bez dodatkowych opłat, wyłącznie dla abonentów z pakietami Full House i VIP, posiadających dekoder V6.

Virgin TV Ultra HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Virgin TV Ultra HD będzie kanałem rozrywkowym oferującym widzom seriale, filmy dokumentalne i koncerty. W ramówce znajdą się takie produkcje, jak „StartUp” z Martinem Freemanem, „Masters of Sex” z Michaelem Sheenem czy „House of Cards”. Spośród dokumentów nadawca poleca zwłaszcza te o Zambii i Wietnamie. Natomiast jeśli chodzi o koncerty widzowie będą mogli obejrzeć występy takich gwiazd, jak Rolling Stones, Sting oraz Imagine Dragons. Wiele z tych propozycji będzie transmitowane po raz pierwszy w brytyjskiej telewizji, w tym „StartUp”, „Shut Eye” z Isabellą Rosselini oraz „Sztuka i zbrodnia” z Dennisem Quaidem.

Aby uczcić start Virgin TV Ultra HD, komik, autor i narrator programu „Love Island”, Iain Stirling, stanie się „głosem” tego kanału podczas jego premiery 17 września. Virgin TV Ultra HD będzie dostępny na pozycji 999. i będzie nadawać w prime time. Przypomnijmy, że Virgin Media uruchomiło w sierpniu kanał BT Sport Ultra HD.
 

- W Ultra HD pokazaliśmy niektóre z tegorocznych największych wydarzeń sportowych, takich jak finały Ligi Mistrzów UEFA i Wimbledonu, a teraz zapewnimy rozrywkę Ultra HD - powiedział David Bouchier z Virgin Media.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Openbox TSC-200 Combo HEVC

Półprofesjonalny wielofunkcyjny miernik combo gotowy do pomiarów sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

1 699 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

160 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 110 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM. Rozszerza...

620 zł Więcej...
reklama