reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Październik pełen tajemnic w AXN

dodano: 2018-09-12 16:37 | aktualizacja: 2018-09-12 16:46
autor: Jerzy Kruczek | źródło: AXN

Znaki AXN serial Tajemnicza zbrodnia w malowniczych Górach Sowich, nowa odsłona legendarnego serialu z lat 70., jednostka specjalna wysyłana w najniebezpieczniejsze rejony świata oraz najświeższe informacje ze świata e-sportu. W październiku widzowie AXN zobaczą najnowszą lokalną produkcję stacji, serial „Znaki”, a także serial „S.W.A.T.” – jednostka specjalna i „The Brave”. AXN Spin zaprezentuje magazyn „Heads Up Daily”, który poprowadzą Brody Moore i Marissa Roberto.

Znaki AXN serial


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Znaki” to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Na ekranie zobaczymy również Helenę Sujecką, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik, Helenę Englert, Mirosława Kropielnickiego, Andrzeja Mastalerza, Mariusza Ostrowskiego, Rafała Cieszyńskiego i Magdalenę Żak. Premiera serialu „Znaki” w środę, 10 października o godz. 22:00. Kolejne odcinki w środy o godz. 22:00 w AXN.

„S.W.A.T. - jednostka specjalna” to remake serialu sensacyjno-kryminalnego z lat 70. ubiegłego wieku. Porucznik policji Daniel „Hondo” Harrelson (Shemar Moore) zostaje dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Harrelson, którego szkołą życia była ulica, chce walczyć z przestępczością, jednocześnie zachowując lojalność wobec środowiska, w którym się wychował. Premiera serialu „S.W.A.T. - jednostka specjalna” w poniedziałek, 1 października o godz. 21:00. Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:00 w AXN.

Serial „The Brave” opowiada o pracy jednostki wojskowej, wysyłanej na najtrudniejsze misje wojenne i pokazuje, jak wiele muszą poświęcić amerykańscy żołnierze, walcząc o pokój na świecie. Dowódcami jednostki są: Patricia Campbell (Anne Heche) - zastępca dyrektora Agencji Wywiadowczej Departamentu Obrony, która ma dostęp do najnowocześniejszego oprogramowania wywiadowczego i Kapitan Adam Dalton (Mike Vogel) – były członek oddziału Delta. Razem ze swoimi żołnierzami muszą zadbać o życie niewinnych osób i rozwiązać konflikty w najbardziej niebezpiecznych zakątkach świata. Premiera 2. sezonu serialu „The Brave” w środę, 10 października o godz. 23:00. Kolejne odcinki w środy o godz. 23:00 w AXN.

„Heads Up Daily” to program na temat e-sportu. W każdym odcinku prowadzący, Brody Moore i Marissa Roberto, będą zapraszać do studia zawodowych graczy, twórców gier oraz popularnych blogerów i youtuberów. Wszystko, aby podsumować najważniejsze rozgrywki i odbywające się turnieje, a także zapowiedzieć nadchodzące wydarzenia w świecie e-sportu. Premiera programu „Heads Up Daily” w poniedziałek, 1 października o godz. 20:05. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 20:05 w AXN Spin.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...