reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Październik pełen tajemnic w AXN

dodano: 2018-09-12 16:37 | aktualizacja: 2018-09-12 16:46
autor: Jerzy Kruczek | źródło: AXN

Znaki AXN serial Tajemnicza zbrodnia w malowniczych Górach Sowich, nowa odsłona legendarnego serialu z lat 70., jednostka specjalna wysyłana w najniebezpieczniejsze rejony świata oraz najświeższe informacje ze świata e-sportu. W październiku widzowie AXN zobaczą najnowszą lokalną produkcję stacji, serial „Znaki”, a także serial „S.W.A.T.” – jednostka specjalna i „The Brave”. AXN Spin zaprezentuje magazyn „Heads Up Daily”, który poprowadzą Brody Moore i Marissa Roberto.

Znaki AXN serial


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Znaki” to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Na ekranie zobaczymy również Helenę Sujecką, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik, Helenę Englert, Mirosława Kropielnickiego, Andrzeja Mastalerza, Mariusza Ostrowskiego, Rafała Cieszyńskiego i Magdalenę Żak. Premiera serialu „Znaki” w środę, 10 października o godz. 22:00. Kolejne odcinki w środy o godz. 22:00 w AXN.

„S.W.A.T. - jednostka specjalna” to remake serialu sensacyjno-kryminalnego z lat 70. ubiegłego wieku. Porucznik policji Daniel „Hondo” Harrelson (Shemar Moore) zostaje dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Harrelson, którego szkołą życia była ulica, chce walczyć z przestępczością, jednocześnie zachowując lojalność wobec środowiska, w którym się wychował. Premiera serialu „S.W.A.T. - jednostka specjalna” w poniedziałek, 1 października o godz. 21:00. Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:00 w AXN.

Serial „The Brave” opowiada o pracy jednostki wojskowej, wysyłanej na najtrudniejsze misje wojenne i pokazuje, jak wiele muszą poświęcić amerykańscy żołnierze, walcząc o pokój na świecie. Dowódcami jednostki są: Patricia Campbell (Anne Heche) - zastępca dyrektora Agencji Wywiadowczej Departamentu Obrony, która ma dostęp do najnowocześniejszego oprogramowania wywiadowczego i Kapitan Adam Dalton (Mike Vogel) – były członek oddziału Delta. Razem ze swoimi żołnierzami muszą zadbać o życie niewinnych osób i rozwiązać konflikty w najbardziej niebezpiecznych zakątkach świata. Premiera 2. sezonu serialu „The Brave” w środę, 10 października o godz. 23:00. Kolejne odcinki w środy o godz. 23:00 w AXN.

„Heads Up Daily” to program na temat e-sportu. W każdym odcinku prowadzący, Brody Moore i Marissa Roberto, będą zapraszać do studia zawodowych graczy, twórców gier oraz popularnych blogerów i youtuberów. Wszystko, aby podsumować najważniejsze rozgrywki i odbywające się turnieje, a także zapowiedzieć nadchodzące wydarzenia w świecie e-sportu. Premiera programu „Heads Up Daily” w poniedziałek, 1 października o godz. 20:05. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 20:05 w AXN Spin.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD Sloth S1

Odbiornik cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum do współpracy z...

179 zł Więcej...

Moduł Conax Smit CAM

Tania wersja modułu CI dla skandynawskiego systemu Conax marki Smit....

139 zł Więcej...

Antena Triax TD88 grafit

Nowa portugalska antena podświetlana firmy Famaval, z nowym zawieszeniem z...

139 zł Więcej...
reklama