reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UFC Fight Night z Moskwy w Polsacie Sport

dodano: 2018-09-12 22:17
autor: Janusz Sulisz | źródło: polsatsport.pl

UFC Fight Night W sobotę, 15 września br. odbędzie się historyczna gala UFC Fight Night w Moskwie. Podczas pierwszego rosyjskiego wydarzenia największej organizacji MMA na świecie wystąpią dwaj polscy reprezentanci - Jan Błachowicz (22-7, 5 KO, 8 SUB) oraz Marcin Prachnio (13-3, 10 KO, 1 SUB). Transmisja gali na sportowych antenach Polsatu.

UFC Fight Night


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Długowyczekiwane, pierwsze wydarzenie organizacji UFC w Moskwie odbędzie się w najbliższą sobotę. W karcie walk nie mogło zabraknąć polskich zawodników, którzy postarają się skraść serca kibiców na całym świecie.

Marcin Prachnio wejdzie po raz drugi do oktagonu największej organizacji MMA. 30-latek w Rosji spróbuje zmazać plamę po fatalnym debiucie i porażce z Samem Alveyem. Przed Polakiem jednak niezwykle trudne zadanie, bo zmierzy się z reprezentantem gospodarzy - Magomedem Ankalaevem. Stawką pojedynku dla obu zawodników będzie nie tylko wygrana, ale najprawdopodobniej również przegrany tej rywalizacji pożegna się z kontraktem w UFC.

Jan Błachowicz w Moskwie skonfrontuje swoje umiejętności z powracającym po prawie dwóch latach do UFC Nikitą Krylovem. „Cieszyński Książę”, notowany na 4. pozycji w rankingu kategorii półciężkiej, zwycięstwem może znacznie przybliżyć się do upragnionej walki o pas mistrzowski UFC, ale dla Ukraińca pojedynek z Polakiem to szansa na powrót do ścisłej czołówki dywizji.

Plan transmisji gali UFC Fight Night w Moskwie:
16:45 Karta wstępna z walką Marcina Prachnio, Polsat Sport Fight
19:00 Studio, Polsat Sport Extra
20:00 Karta główna z walką Jana Błachowicza, Polsat Sport Extra

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo X20

Mini PC odtwarzacz sieciowy z Android 6.0 (bez sklepu play)...

2 150 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

550 zł Więcej...

Karta USB WiFi Vu+ 300Mbps

Karta USB WiFi specjalna wersja do tunerów Vu+. Działa również...

89 zł Więcej...
reklama