reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Cudotwórca” i „Gang dzikich wieprzy” w październiku na FOX Comedy

dodano: 2018-09-13 13:53
autor: Jakub Sulisz | źródło: FOX Comedy

Gang dzikich wieprzy FOX Comedy Eddie Murphy, Jeff Goldblum, John Travolta, Tim Allen, Martin Lawrence, William H. Macy, Ray Liotta, Jakie Chan czy Chris Tucker, to tylko część z gwiazd, które pojawią się w październiku na FOX Comedy! Wszystko za sprawą filmów komediowych, wśród których widzowie będą mogli obejrzeć Cudotwórcę, Gang dzikich wieprzy i Godziny szczytu 3. 

Godziny szczytu 3 FOX Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Cudotwórca
Ricky Hayman to człowiek sukcesu, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Pracuje w zarządzie stacji telewizyjnej GBSN. Jego zarobki znacznie przekraczają średnią krajową. Wydaje się, że niczego mu nie brakuje: ma ogromny dom w Miami, a wokół niego wiecznie kręci się wiele kobiet. Nigdy nie narzeka też na brak ludzi wokół niego. Życie jak w niebie? Do pewnego momentu… Nagle okazuje się, że stacja, w której pracuje, zaczyna mieć coraz słabsze notowania. Na jego drodze staje też nowy szef John McBainbridge, który postanawia wyrównać sytuację firmy. Ricky dostaje do pomocy specjalistkę od marketingu Kate Nawell i dowiaduje się, że jeśli nie poprawi oglądalności kanału, straci pracę. Pewnego dnia bohater poznaje bardzo dziwnego człowieka, który mówi na siebie „G” i twierdzi jest kaznodzieją.  Ricky postanawia dać mu możliwość pokazania się szerszej widowni licząc na wzrost popularności jego programu. Czy to się uda?

Eddie Murphy jako G, Jeff Goldblum jako Rick Hayman, Kelly Preston jako Kate Newell, Robert Loggia jako John McBainbridge, Jon Cryer jako Barry, Eric McCormack jako Scott Hawkes.
Piątek 5 października o godzinie 22:00
 

Gang dzikich wieprzy
Doug Madsen, Woody Stevens, Bobby Davis i Dudley Frank  to czterech przyjaciół w średnim wieku, mieszkających na przedmieściach Cincinnati. Mężczyźni są sfrustrowani monotonią swojego życia i tym, że na co dzień nie doświadczają niczego ciekawego. Dentysta Doug nie potrafi znaleźć wspólnego języka z synem, który woli grać w piłkę z ojcem swojego kolegi. Bobby to hydraulik, którym pomiata jego własne żona. Dudley jest programistą komputerowym, który za nic w świecie nie potrafi rozmawiać z kobietami, natomiast Woody to biznesmen, którego żoną jest modelka. Gdy żona Woody'ego prosi go o rozwód, ten wrzuca wszystko proponując kolegom wyprawę motocyklową do Kalifornii, która ma dla nich stanowić wyczekiwaną przygodę.

John Travolta jako Woody Stevens, Tim Allen jako Doug Madsen, Martin Lawrence jako Bobby Davis, William H. Macy jako Dudley Frank, Ray Liotta jako Frank, Marisa Tomei jako Maggie, Kevin Durand jako Red, M.C. Gainey jako Murdock.
Piątek 26 października o godzinie 22:00
 

Godziny szczytu 3
Amerykańsko–niemiecka komedia kryminalna z 2007 roku w reżyserii Bretta Ratnera. To trzecia część kultowej już serii Godziny szczytu. Najnowszym zadaniem Lee jest ochrona ambasadora Chin, który ma wygłosić ważne przemówienie ujawniające ważne fakty. Podczas występu publicznego zostaje jednak postrzelony. Tymczasem były detektyw policji Los Angeles James Carter został zdegradowany do funkcjonariusza drogówki. Słuchając radia na jednym z patroli słyszy, że doszło do tragedii, dlatego postanawia ruszyć na pomoc. Jednak jego działania utrudniają pościg za sprawcą. Carter, aby odzyskać dobre imię i wrócić na poprzednie stanowisko, pomaga Lee w wytropieniu zamachowca. Dwójka bohaterów ląduje w Paryżu. Żeby rozwiązać zagadkę na czas, będą musieli walczyć z przeszkadzającą im francuską policją, ale także z niebezpieczną chińską Triadą.

Jakie Chan jako Inspektor Lee, Chris Tucker jako detektyw James Carter, Max vin Sydow jako Varden Reynard, Hiroyuki Sanada jako Kenji, Yvan Attal jako George, Yuki Kudo jako Dragon Lady, Noemie Lenoir jako Genevieve, Jingchu Zhang jako Soo Young.
Niedziela 21 października o godzinie 20:30


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...