reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Magnet-TV: Nowa platforma DTH na Słowacji

dodano: 2018-09-14 10:28
autor: Anita Kaźmierska | źródło: parabola.cz

Magnet-TV Na słowackim rynku działać zaczęła nowa platforma satelitarna Magnet-TV. Jej oferta jest dystrybuowana z hiszpańskiego satelity Hispasat 30W-5. Magnet-TV korzysta z infrastruktury platformy B2B Pantelio, która nadaje na pozycji 30°W od czerwca br.

Magnet-TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Spółka Nitranet, s.r.o., która jest operatorem platformy Magnet-TV, oferuje klientom aż 85 kanałów telewizyjnych, z tego 46 w HD/MPEG-4. Stacje są podzielone na trzy pakiety - magnet-tv Štart, magnet-tv Rodina i magnet-tv Trendy. Pakiet Štart obejmuje 48 kanałów, z tego 26 w jakości HD w cenie 3,90 euro miesięcznie. Wyższy pakiet Rodina to 69 kanałów, z czego 35 w HD za 7,90 euro miesięcznie. Najwyższy pakiet Trendy oferuje 85 kanałów, z czego 46 w jakości HD. Kosztuje 11,90 euro miesięcznie.

Do oglądania Magnet-TV służy antena o średnicy 80 cm i telewizor lub dekoder z gniazdem CI oraz bezkartowy moduł Panaccess. Dostęp do pakietów Magnet-TV można aktywować za pomocą tzw. kuponów - Štart na okres 3, 6 i 12 miesięcy albo Plus na 3 miesiące.

Strona internetowa: www.magnet-tv.sk

Źródło: parabola.cz

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo Z9S

Mini PC na systemie Android 7.1 Marshmallow z procesorem Realtek...

890 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama