reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Będą 4 nowe kanały na Słowacji

dodano: 2018-09-12 22:33
autor: Janusz Sulisz | źródło: satelitnatv.sk

Słowacja Nowe kanały mogą wkrótce pojawić się na słowackim rynku telewizyjnym. Rada pre vysielanie a retransmisiu (RVR) udzieliła licencji na nadawanie dla czterech stacji: Televízia Slovan, Televízia Zemplín, Televízia Hlivištia i Televízia Sobrance. W przypadku Televízia Slovan chodzi o licencję na nadawanie w całym kraju, a w przypadku pozostałych trzech stacji chodzi o nadawanie regionalne.

Słowacja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Szczegóły dotyczące nowych kanałów nie są jeszcze znane. Televízia Slovan będzie nadawana przez firmę z siedzibą w mieście Martin. Natomiast licencje dla Televízia Zemplín, Televízia Hlivištia i Televízia Sobrance zostały przyznane spółce Logos Media z siedzibą w Michalovcach.

RVR na swoim ostatnim posiedzeniu nałożyła też kilka kar. 20 tys. euro zapłacić musi Mac TV za przekroczenie czasu przeznaczonego na przerwę reklamową w kanale Puls. 8 tys. euro zapłaci TV JOJ za nieprawidłowe oznakowanie wiekowe na głównym kanale w lutym tego roku. Natomiast 1 tys. euro musi zapłacić Západoslovenská televízia w związku z faktem, iż nie dostarczyła na prośbę RVR nagrań audycji z 17 i 24 kwietnia br.

Źródło: satelitnatv.sk

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Cablink 9xGI-16S czarny 10m

Włoski, 9-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 9xGI-16S - tu...

220 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...
reklama