reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Powrót serialu AXN „Absentia”

dodano: 2018-09-14 10:19 | aktualizacja: 2018-09-14 16:53
autor: Jerzy Kruczek | źródło: AXN

Absentia AXN 2019 Absentia, doceniony przez krytyków serial w konwencji thrillera, powróci do AXN w 2019 roku. Premiera obejmie m.in. Polskę, Rumunię, Węgry, Bułgarię, Czechy, Słowację, Chorwację, Słowenię, Macedonię, Czarnogórę, Serbię, Mołdawię, Bośnię i Hercegowinę. Trwają zdjęcia w Sofii. 
 


Absentia AXN 2019


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Absentia to historia agentki FBI, Emily Byrne (w tej roli znana z serialu Castle Stana Katic), która podczas pościgu za seryjnym mordercą w Bostonie znika bez śladu, a policja uznaje ją za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w lesie. Nie pamięta, co się z nią działo przez poprzednie lata. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jej mąż ponownie się ożenił, a ich syna wychowuje teraz inna kobieta. Bohaterka odkrywa także, że została wplątana w serię morderstw.

W drugim sezonie serialu Emily, po odnalezieniu i zabiciu swojego oprawcy, stara się wrócić do równowagi i odnaleźć w nowej rzeczywistości, w czym pomagają jej syn Flynn i były mąż Nick. Jednak obsesyjne śledztwo Emily doprowadza do odkrycia seryjnego mordercy i niebezpiecznego spisku, który zagraża nie tylko jej rodzinie.
 

Za produkcję Absentii, która powstała na zamówienie Sony Pictures Television Networks odpowiada Masha Productions. Serial jest emitowany przez AXN i inne stacje należące do Sony w wybranych krajach w Europie i Ameryce Łacińskiej. Producentem wykonawczym i reżyserem serialu jest Oded Ruskin (False Flag). Wśród producentów wykonawczych są także: Julie Glucksman, Stana Katic i Maria Feldman (False Flag, Fauda). Twórcami scenariusza są Gaia Violo i Matt Cirulnick, a za podstawę posłużył im scenariusz do pilota serialu autorstwa Violo.

W drugim sezonie do obsady serialu dołączą Matthew Le Nevez i Natasha Little. Le Nevez wcieli się w postać Cala Isaaca, niezłomnego byłego komandosa z rozbrajająco optymistycznym nastawieniem do życia. Cal rozumie, przez co przechodzi Emily, jest lojalny, empatyczny i bardzo podobny do głównej bohaterki. Little zagra agentkę specjalną Julianne Gunnarsen, doświadczoną, piękną i enigmatyczną profilerkę FBI, która pomimo swojej nonszalancji jest niezwykle skuteczna. Julianne dołącza do bostońskiego biura terenowego FBI po ataku terrorystycznym, który wstrząsnął całym miastem. Oprócz Le Nevez i Little na ekranie pojawią się Patrick Heusinger, Cara Theobold, Angel Bonanni i Neil Jackson.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2019 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2019 r. z wysyłką...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama