W weekend 15-16 września br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech, Veux EHF Liga Mistrzów parzy ręcznych, Fortuna 1. Liga, Eredivisie, La Liga Santander, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, Formuła 1, FIA World Rallycross Championship, Nice 1. Liga Żużlowa, Ultimate Fighting Championship (UFC), ITU World Triathlon Series i badminton.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech (więcej tutaj), Veux EHF Liga Mistrzów parzy ręcznych (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), FIA World Rallycross Championship (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), ITU World Triathlon Series (więcej tutaj) i badminton (więcej tutaj).
Plan emisji:
15 września (sobota)
6:00 Polsat Sport, badminton, turniej BWF World Tour w Tokio: półfinały
7:00 Polsat Sport Extra, ITU World Triathlon Series w Gold Coast: rywalizacja kobiet
8:00 Polsat Sport, badminton, turniej BWF World Tour w Tokio: półfinały
8:30 Polsat Sport Premium 2, „Z archiwum Ligi Mistrzów: Archiwalne finały Ligi Mistrzów” - magazyn
10:30 Eleven Sports 1, „#ElevenF1” - magazyn
11:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Singapuru: 3. sesja treningowa
12:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Atletico Madryt - SD Eibar
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda
12:55 Eleven Sports 3, 2. Bundesliga: Hamburger SV Hamburg - FC Heidenheim 1846
komentują: Dominik Guziak i Tomasz Zieliński
14:00 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Singapuru: sesja kwalifikacyjna
15:00 Polsat Sport, mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech, faza grupowa: Kuba - Iran
15:00 Eleven Sports 2, „The Best of Eleven” - magazyn
15:00 Eleven Sports 3, Serie A Tim: Inter Mediolan - Parma Calcio
komentują: Piotr Dumanowski i Mikołaj Kruk
15:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: FC Bayern Monachium - Bayer 04 Leverkusen
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak
15:25 Eleven Sports 4, Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - TSG 1899 Hoffenheim
komentują: Michał Mitrut i Tomasz Ćwiąkała
15:50 Polsat Sport Extra, mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech, faza grupowa: Kanada - Chiny
16:45 Polsat Sport Fight, UFC Fight Night
16:50 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech, faza grupowa: Serbia - Tunezja
17:15 w Eleven Sports 1 i 17:55 w Eleven Sports 4, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - ACF Fiorentina Florencja
komentują: Mateusz Święcicki i Dominik Guziak
17:55 Eleven Sports 2 i nSport+, Veux EHF Liga Mistrzów parzy ręcznych, faza grupowa: Telekom Veszprém HC - PGE Vive Kielce
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula (w Eleven Sports 2), Krzysztof Bandych i Michał Matysik (w nSport+)
18:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn
19:00 Polsat Sport Extra, UFC Fight Night
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:20 w Super Polsacie i Polsacie Sport oraz 19:30 w TVP Sport, mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech, faza grupowa: Finlandia - Polska
19:20 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech, faza grupowa: Holandia - Brazylia
19:30 Eleven Sports 3, Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - FC Shalke 04 Gelsenkirchen
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński
20:25 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Frosinone Calcio - UC Sampdoria Genua
komentują: Piotr Dumanowski i Piotr Czachowski
20:30 Eleven Sports 1, La Liga Santander: Athletic Bilbao - Real Madryt CF
komentują: Sebastian Chabiniak i Tomasz Ćwiąkała
21:05 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech, faza grupowa: USA - Rosja
22:00 w Polsacie News i 1:15 w Polsacie News 2, „Wydarzenia: Sport” - serwis informacyjny
22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn
23:00 Polsat Sport Extra, mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech, faza grupowa: Belgia - Słowenia
12:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Singapuru: parada kierowców
13:00 Polsat Sport News, FIA World Rallycross Championship w Rydze
13:30 Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - SC Paderborn 07
komentują: Sebastian Chabiniak i Tomasz Urban
14:00 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Singapuru: wyścig
14:30 Polsat Sport i Eleven Sports 2, Nice 1. Liga Żużlowa, mecz finałowy fazy play-off: ROW Rybnik - Speed Car Motor Lublin
14:55 Eleven Sports 3, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - US Sassuolo Calcio
komentują: Dominik Guziak i Piotr Czachowski
15:30 Eleven Sports 4, Bundesliga: Werder Brema - FC Norymberga
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński
15:50 Polsat Sport Extra, mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech, faza grupowa: Portoryko - Finlandia
16:50 Polsat Sport, mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech, faza grupowa: Japonia - Belgia
16:50 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech, faza grupowa: Kamerun - USA
17:00 Eleven Sports 1, Bundesliga: SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski - VfB Stuttgart
komentują: Patryk Mirosławski i Tomasz Ćwiąkała
18:00 Eleven Sports 3, Serie A Tim: Empoli FC - SS Lazio Rzym
komentują: Julian Kowalski i Tomasz Zieliński
18:25 Eleven Sports 4, La Liga Santander: Real Valladolid - CD Alaves Vitoria
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda
18:55 Eleven Sports 2 i Canal Sport+, Veux EHF Liga Mistrzów parzy ręcznych, faza grupowa:Orlen Wisła Płock - Wacker Thun
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula (w Eleven Sports 2), Robert Skrzyński i Tomasz Rosiński (w Canal Sport+)
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:20 Polsat Sport, mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech, faza grupowa: Kuba - Bułgaria
19:20 Polsat Sport Extra, mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech, faza grupowa: Holandia - Francja
20:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Cagliari Calcio - AC Milan Mediolan
komentują: Mateusz Święcicki i Dominik Guziak
21:05 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech, faza grupowa: Włochy - Dominikana
22:00 w Polsacie News i 1:15 w Polsacie News 2, „Wydarzenia: Sport” - serwis informacyjny
22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn
23:00 Polsat Sport Extra, mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech, faza grupowa: Serbia - Australia
23:00 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech, faza grupowa: Chiny - Egipt