reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

29-30.09 Polsat Sport: Superpuchar Polski i derby

dodano: 2018-09-29 06:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 29-30 września br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Superpuchar Polski koszykarzy, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech, Velux EHF Liga Mistrzów parzy ręcznych, Fortuna 1. Liga, Eredivisie, La Liga Santander, Het Liga, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, Sky Bet Championship, Formuła 1, mistrzostwa świata w rallycrossie, „Żużlowe ostatki na Ukrainie”, golf, tenis ziemny i badminton.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: Superpuchar Polski koszykarzy (więcej tutaj), mistrzostwa świata siatkarek w Japonii (więcej tutaj), mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech (więcej tutaj), Velux EHF Liga Mistrzów parzy ręcznych (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Het Liga (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), mistrzostwa świata w rallycrossie (więcej tutaj), „Żużlowe ostatki na Ukrainie”, golf (więcej tutaj), tenis ziemny i badminton (więcej tutaj).

Plan emisji:

29 września (sobota)

6:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Seulu: półfinał

6:30 Polsat Sport, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, faza grupowa: Portoryko - Brazylia

6:30 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, faza grupowa: Bułgaria - Włochy

7:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Seulu: półfinał

8:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Chengdu: półfinał gry pojedynczej

8:30 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, faza grupowa: Niemcy - Holandia

9:00 Polsat Sport, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, faza grupowa: Dominikana - Serbia

9:00 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Europy” - magazyn

9:30 Eleven Sports 1, „#ElevenF1” - magazyn

10:07 Polsat Sport News, golf: Ryder Cup

10:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Chengdu: półfinał gry pojedynczej

10:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Rosji: 3. sesja treningowa

12:10 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, faza grupowa: Chiny - Kuba

12:30 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Garbarnia Kraków

12:30 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Seulu: półfinał

12:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Valencia CF Walencja

12:55 Eleven Sports 3, 2. Bundesliga: FC Heidenheim 1846 - VfL Bochum

13:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Seulu: półfinał

13:00 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Rosji: sesja kwalifikacyjna

14:10 Polsat Sport Fight, KSW11

14:30 Polsat Sport Extra, golf: Ryder Cup

14:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

14:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: AS Roma Rzym - SS Lazio Rzym

15:00 Polsat Sport, mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech, 1. półfinał: Brazylia - Serbia

15:00 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, faza grupowa: Meksyk - Kamerun

15:00 Eleven Sports 3, „Wywiad Eleven” - magazyn

15:25 Eleven Sports 3, Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - RB Lipsk

15:55 Eleven Sports 4, Sky Bet Championship: Hull City AFC - Middlesbrough FC

16:10 Eleven Sports 1, La Liga Santander: FC Barcelona - Athletic Bilbao

16:30 Polsat Sport Extra, golf: Ryder Cup

17:00 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - SSC Napoli Neapol

17:30 Eleven Sports 3, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowa: Telekom Veszprem HC - HC Vardar

18:25 Eleven Sports 1, La Liga Santander: SD Eibar - Sevilla FC

18:30 Polsat Sport News, Eredivisie: NAC Breda - PSV Eindhoven

19:00 Eleven Sports 3, „Wywiad Eleven” - magazyn

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:30 Eleven Sports 3, „Wywiad Eleven” - magazyn

19:50 Polsat Sport Extra, Superpuchar Polski koszykarzy: Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń

19:55 Eleven Sports 3, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowa: HC PPD Zagrzeb - Paris Saint-Germain Handball Paryż

20:20 Super Polsat, Polsat Sport i TVP Sport, mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech, 2. półfinał: USA - Polska

20:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Inter Mediolan - Cagliari Calcio

20:40 Polsat Sport News, Eredivisie: Fortuna Sittard - AFC Ajax Amsterdam

21:30 Eleven Sports 3, „Wywiad Eleven” - magazyn

22:00 w Polsacie News i 1:15 w Polsacie News 2, „Wydarzenia: Sport” - serwis informacyjny

22:30 Polsat Sport Extra, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, faza grupowa: Turcja - Kanada

22:50 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, faza grupowa: Korea Południowa - Tajlandia

22:50  Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
 
W kanałach Polsatu widzowie znajdą doniesienia ze świata sportu. Na zdjęciu Karolina Szostak, prowadząca „Sport” w Polsacie i „Wydarzenia: Sport” w Polsacie News, w programie „Demakijaż” kanału Polsat Cafe, foto: Cyfrowy Polsat
W kanałach Polsatu widzowie znajdą doniesienia ze świata sportu. Na zdjęciu Karolina Szostak, prowadząca „Sport” w Polsacie i „Wydarzenia: Sport” w Polsacie News, w programie „Demakijaż” kanału Polsat Cafe, foto: Cyfrowy Polsat


Noc z 29 na 30 września (z soboty na niedzielę)

1:00 Polsat Sport Extra, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, faza grupowa: Azerbejdżan - USA

1:00 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, faza grupowa: Rosja - Trynidad i Tobago

3:00 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, faza grupowa: Japonia - Argentyna

4:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Seulu: finał

30 września (niedziela)

5:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Seulu: finał

6:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Seulu: finał

6:30 Polsat Sport, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, faza grupowa: Brazylia - Dominikana

6:30 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, faza grupowa: Kamerun - Niemcy

7:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Seulu: finał

8:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Seulu: finał

8:30 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, faza grupowa: Kuba - Bułgaria

10:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Chengdu: finał gry pojedynczej

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:00 Polsat Sport News, „K.O. TV Classics” - magazyn

11:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Rosji: parada kierowców

11:55 Eleven Sports 4, La Liga Santander: SD Huesca - Girona FC

12:10 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, faza grupowa: Japonia - Holandia

12:10 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Rosji: wyścig

12:25 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Udinese Calcio Udine

12:30 Polsat Sport Extra, golf: Ryder Cup

13:00 Eleven Sports 3, „Wywiad Eleven” - magazyn

13:25 Eleven Sports 3, 2. Bundesliga: Hamburger SV Hamburg - FC Sankt Pauli Hamburg

14:30 Polsat Sport, „Żużlowe ostatki na Ukrainie” - reportaż

14:30 Polsat Sport Extra, golf: Ryder Cup

14:30 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, faza grupowa: Tajlandia - Rosja

14:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Frosinone Calcio - Genoa CFC Genua

14:55 Eleven Sports 4, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Atalanta BC Bergamo

15:00 Polsat Sport, mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech: mecz o miejsca 3. i 4.

15:25 Eleven Sports 3, Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Hannover 96 Hanower

16:10 Eleven Sports 1, La Liga Santander: Villarreal CF - Real Valladolid

16:30 Polsat Sport Extra, golf: Ryder Cup

16:40 Polsat Sport News, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Vitesse Arnhem

17:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Bundesliga: FC Augsburg - SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski

17:55 Eleven Sports 3, Serie A Tim: Parma Calcio - Empoli FC

18:55 Eleven Sports 1 i Canal+ Sport 2, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowa: Montpellier HB - PGE Vive Kielce

19:07 Polsat Sport News, Het Liga: FC Banik Ostrawa - SK Slavia Praga

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:20 Polsat Sport, mistrzostwa świata siatkarzy w Bułgarii i we Włoszech: finał

20:25 Eleven Sports 2, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - AC Milan Mediolan

20:30 Eleven Sports 1, Bundesliga: Hertha BSC Berlin - FC Bayern Monachium

21:00 Polsat Sport Extra, rallycross, mistrzostwa świata: wyścig w Austin

21:00 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, faza grupowa: USA - Trynidad i Tobago

22:00 w Polsacie News i 1:15 w Polsacie News 2, „Wydarzenia: Sport” - serwis informacyjny

22:50  Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:30 Polsat Sport Extra, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, faza grupowa: Turcja - Chiny

23:30 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, faza grupowa: Kanada - Włochy

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable Opticum Legacy Twin LNB SCR2 UNC2

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy 0,1dB marki...

149 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Gniazdo końcowe Signal RTV-SAT

Gniazdo końcowe Signal RTV-SAT

25 zł Więcej...
reklama