reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa ramówka Polsat News z Bogdanem Rymanowskim

dodano: 2018-10-01 10:22
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Polsat

Wydarzenia Polsat Bogdan Rymanowski będzie od 1 października br. jednym z prowadzących główne wydanie „Wydarzeń” na antenie Polsatu i Polsat News oraz programu „Wydarzenia i Opinie”.

Dorota Gawryluk Bogdan Rymanowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bogdan Rymanowski był wcześniej dziennikarzem TVN24, gdzie w ostatnich latach prowadził takie programy jak „Kawa na ławę” czy „Jeden na jeden”. Z Grupą TVN był związany 17 lat. Wcześniej pracował m.in. w TVP1 i radiu RMF FM. Bogdan Rymanowski należy do grona najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. Jest laureatem m.in. Nagrody im. Dariusza Fikusa w kategorii „Twórca w mediach”, nagrody MediaTory w kategorii „AuTORytet” oraz Wiktora 2007 w kategorii „Najwyżej ceniony publicysta”. W 2008 roku miesięcznik „Press” przyznał Bogdanowi Rymanowskiemu tytuł Dziennikarza Roku.

Bogdan Rymanowski zadebiutuje na antenie Polsat News w poniedziałek, 1 października jako prowadzący „Wydarzenia i Opinie”.
 

- Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do ekipy Doroty Gawryluk i wejść na pokład telewizji, która cieszy się największym zaufaniem Polaków. Mam tu wielu znajomych, a zarazem świetnych dziennikarzy. Za mną chyba najdłuższe wakacje życia i trzymiesięczny „post od anteny”. Już nie mogę się doczekać pierwszego programu - mówi Bogdan Rymanowski.

Nowa oferta programowa

Wraz z początkiem października startuje nowa oferta programowa Polsat News. Jest ona kompleksowa, z jasno podzielonymi pasmami i odpowiadająca na potrzeby widzów. Zobaczymy tutaj najważniejsze informacje z kraju i ze świata, ale również materiały o tematyce społecznej, o tym co dotyka bezpośrednio Polek i Polaków. W ofercie znajdują się również programy skierowane do bardziej wymagającego widza, poszukującego najlepszej publicystyki i komentarzy polityków z pierwszych stron gazet, liderów opinii oraz ekspertów na temat bieżących wydarzeń.
 

Jesteśmy otwarci na opinie wszystkich stron sceny politycznej. Nie ma dla nas tematów tabu ani osób, z którymi nie chcielibyśmy rozmawiać. Najważniejsze jest jednak to, że wszystkich traktujemy równo. Nie narzucamy widzom naszego punktu widzenia. Nie kreujemy polityki. Informujemy o niej w sposób rzetelny i o niej debatujemy. Chcemy zadawać wszystkim trudne pytania, nie mamy taryfy ulgowej dla nikogo

- mówi Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat.

Wydarzenia
Serwis informacyjny „Wydarzenia” zobaczymy w Polsacie głównym, jak również w trzech odsłonach na antenie Polsat News.

Wydarzenia główne 18:50
Główne wydanie „Wydarzeń” widzowie mogą śledzić codziennie o godzinie 18:50 na antenie Polsatu głównego i Polsat News. Program poprowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. Natomiast wydania weekendowe „Wydarzeń 18:50” - Bartosz Kurek i Agnieszka Mosór.

Wydarzenia popołudniowe 15:50
Wydania popołudniowe będą emitowane na antenie Polsatu głównego i Polsat News o godzinie 15:50. Zaraz po nich jeszcze więcej materiałów o najważniejszych wydarzeniach z kraju i ze świata w programie „Więcej Wydarzeń” tylko na Polsat News o godzinie 16:10.
„Wydarzenia 15:50” prowadzą Agnieszka Mosór i Przemysław Białkowski.

Wydarzenia wieczorne 21:50
Wydania wieczorne „Wydarzeń” od 1 października będą emitowane codziennie w Polsat News o godzinie 21:50. Będzie to kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.
„Wydarzenia 21:50” poprowadzą Joanna Wrześniewska-Sieger i Jarosław Gugała.

Wydarzenia i Opinie - poniedziałek-czwartek, godz. 19:15
Od poniedziałku do czwartku zaraz po głównym wydaniu „Wydarzeń” czołowi dziennikarze Polsat News - Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski - rozmawiają z najważniejszymi osobami w Polsce. Pierwsze opinie o najważniejszych wydarzeniach dnia od najważniejszych rozmówców. Program, w którym goszczą przedstawiciele wszystkich opcji politycznych.

Godziny szczytu - poniedziałek-piątek, godz. 16:30
Tuż po popołudniowych „Wydarzeniach” na antenie Polsat News zagości nowe dwugodzinne pasmo „Godziny szczytu”. Prowadzący opowiedzą o danym dniu z pewnym dystansem i nieszablonowością. Zobaczymy pierwsze podsumowanie wydarzeń z różnych dziedzin i nie tylko polityki. Widzowie otrzymają większą dawkę informacji sportowych. A nowości muzyczne i plotki ze świata show-biznesu zaprezentują dziennikarze MUZO.FM. Gośćmi programu będą osoby nietuzinkowe.
„Godziny szczytu” na antenie Polsat News od godziny 16:30 do 18:00 poprowadzą Anna Hałas-Michalska i Bartosz Kurek.
 

Godziny szczytu to pasmo popołudniowe, rozpoczynające się tuż po Wydarzeniach 15:50. To moment, w którym zaczynamy powoli podsumowywać wydarzenia dnia i przyglądamy się temu co szykuje wieczór. To też moment, w którym możemy złapać drugi oddech i w dobrej atmosferze spędzić późne popołudnie i podwieczorek

- mówi Bartosz Kurek, prowadzący „Godziny Szczytu”.


Polityka na Ostro - poniedziałek-piątek, godz. 21:00
Program, w którym prowadzący stawiają najważniejsze pytania dnia, a zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy. „Polityka na Ostro” to wymiana argumentów i opinii. To konfrontacja poglądów w sprawach kluczowych dla każdego z nas. Autorzy programu poruszają najważniejsze kwestie z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie. Co wieczór widzowie programu mogą liczyć na emocjonującą dyskusję i starcie opinii wszystkich postaci sceny politycznej.
„Politykę na Ostro” poprowadzą Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski.

Nowy Dzień
Od 1 października w nowej odsłonie zobaczymy pasmo poranne Polsat News, którego obecność na antenie głównej Polsatu zostaje przedłużona do godziny 9:00. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gośćmi w studiu - ekspertami, politykami, ale również artystami czy celebrytami.
Pasmo „Nowy Dzień” prowadzą Joanna Górska, Beata Cholewińska, Joanna Racewicz, Michał Giersz i Mariusz Abramowicz.

W rytmie dnia - poniedziałek-piątek, godz. 10:00-15:00
To nowe, towarzyszące naszym widzom w ciągu dnia pasmo, w którym od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 aż do godziny 15:00 nadawca prezentuje wydarzenia, które mają miejsce w ciągu dnia. W paśmie „W rytmie dnia” nie zabraknie bieżącej polityki i tego co dzieje się na świecie, ale również informacji o wydarzeniach z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.
 

Biznes - poniedziałek-piątek, godz. 18:00
Godzina 18:00 w Polsat News to czas na najświeższe informacje dotyczące gospodarki i biznesu. Poznamy również kursy walut i nowości giełdowe.
Program poprowadzą Przemysław Talkowski i Ernest Bodziuch.

Interwencja - poniedziałek-piątek, godz. 18:30
Na antenie Polsat News zobaczymy również cieszący się już od 15 lat ogromną popularnością magazyn reporterów „Interwencja”, który będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 18:30. W te same dni po 20:00 zobaczymy również program „Interwencja Extra”, gdzie dowiemy się więcej o przypadkach, którymi zajmują się reporterzy magazynu - jak do nich doszło, jak zapobiec takim sytuacjom w przyszłości i czy można było ich uniknąć. Natomiast w sobotnie wieczory o godzinie 21:00 emitowany będzie program „Interwencja - Taka jest Polska”, w którym powrócimy do najbardziej interesujących reportaży, poznamy nowe wątki i jak potoczyły się dalsze losy ich bohaterów.
Programy poprowadzą Michał Bebło i Michał Stela.

Dzień na świecie - codziennie, godz. 22:30
Tuż po „Wydarzeniach 21:50”, czas na podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata w dynamicznym programie „Dzień na świecie”, codziennie o godzinie 22:30.
Program poprowadzą Grzegorz Dobiecki i Jan Mikruta.

Obraz Dnia - codziennie, godz. 23:00
Program będzie wieczornym podsumowaniem pracy dziennikarzy Polsat News. W audycji zobaczymy również rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.

Cztery strony prasy - niedziela, godz. 10:00
W niedzielne przedpołudnie do studia Polsat News zaprosimy dziennikarzy wiodących tytułów prasowych i internetowych, aby przedyskutować, skomentować i ocenić najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Będzie to jedyne tego typu miejsce w telewizji, gdzie siądą naprzeciw siebie dziennikarze różnych poglądów, wszystkie strony prasy w Polsce.
„Cztery strony prasy” poprowadzi Joanna Wrześniewska-Sieger.

Na antenie Polsat News widzowie będą również oglądać „Graffiti” „Newstelegraf”, „Śniadanie w Polsat News”, „Przegląd Rzeczpospolitej”, „W bliskim planie”, „Wystarczy Chcieć”, „Skandaliści” oraz „Państwo w Państwie”, a także „Prezydenci i Premierzy”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...