reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Serial „Humans” powraca z 3. sezonem na AMC

dodano: 2018-10-05 13:57
autor: Jakub Sulisz | źródło: AMC

3. sezon Humans AMC „Humans” stanowi ekscytujący obraz rozwoju technologii i jej wpływu na relacje panujące w społeczeństwie. Nowy sezon podejmuje aktualne i istotne problemy na jeszcze większą skalę niż kiedykolwiek wcześniej. Nad rozwojem 3. sezonu, na który składa się 8 odcinków, czuwali Sam Vincent oraz Jonathan Brackley (Tajniacy, Tajniacy: Mniejsze zło).

3. sezon Humans AMC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja serialu rozgrywa się w równoległej rzeczywistości i odkrywa przed widzami, co może się wydarzyć, gdy granice pomiędzy ludźmi a maszynami zacierają się. Oprócz stałych członków obsady – Gemmy Chan (wkrótce: „Captain Marvel”, „Bajecznie bogaci Azjaci”), Katherine Parkinson („Uczciwa kobieta”, „Technicy-magicy”), Toma Goodmana-Hilla („Mr. Selfridge”, „Gra tajemnic”), Emily Berrington („24: Jeszcze jeden dzień”, „The Inbetweeners 2”), Colina Morgana („Przygody Merlina”, „Upadek”), Ivanna Jeremiaha („Czarne lustro”, „Doktor Who”) i Ruth Bradley („Trzeźwe potwory”, „Pursuit”), w nowym sezonie zobaczymy Marka Bonnara („Catastrophe”,  „Mroczny zaułek”).

Akcja 3. sezonu rozgrywa się rok po odzyskaniu świadomości przez Synthy. Zdziesiątkowana i prześladowana populacja maszyn walczy o przetrwanie w świecie, który ich nienawidzi i się ich boi. W podzielonej Wielkiej Brytanii, Synthy i ludzie walczą o ustanowienie niełatwego pokoju, ale kiedy w samej społeczności robotów zaczynają się rozłamy, wszelkie nadzieje na osiągnięcie stabilizacji zaczynają się oddalać. 
 

Znajdujące się w opozycji do politycznych zawirowań, etyczne zawiłości dotyczące pojawienia się nowego gatunku składają się na porywającą, wielowątkową narrację. Podczas gdy rodzina Synthów, Mia (Chan), Niska (Berrington) i Max (Jeremiah) walczą o prawo do przeżycia, Joe (Goodman-Hill), Laura (Parkinson) oraz ich dzieci, Mattie (Lucy Carless), Toby (Theo Stevenson) i Sophie (Pixie Davies), próbują pogodzić się z wstrząsającymi wydarzeniami z poprzedniego sezonu. 

Serial „HUMANS” oparty na nagradzanym szwedzkim dramacie sci-fi „Real Humans” został stworzony przez Larsa Lundstroma i wyprodukowany przez Sama Vincenta, Jonathana Brackleya, Dereka Waxa, Emmę Kingsman-Lloyd dla Kudos we współpracy z Wild Mercury Productions oraz Lundstrom, a także z Henrikiem Widmanem z ramienia Matador Films.
 

Do grona scenarzystów, oprócz Vincenta i Brackleya, dołączyli Debbie O’Malley, Namsi Khan, Jonathan Harbottle, Melissa Iqbal i Daisy Coulam. Serial produkowany jest przez Vicki Delow dla Kudos, SVT oraz Matador Films. 3. sezon został zamówiony przez Beth Willis dla Channel 4 oraz przez Simona Maxwella i Kristin Jones dla AMC.  

Premiera 3. sezonu serialu „Humans” w poniedziałek, 8 października o 22:00 na kanale AMC.
 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Osprzęt Vu+ obudowa HDD dla Zero 4K

Dodatkowa obudowa na dysk dla odbiornika Vu+ Zero 4K

165 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 790 zł Więcej...

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...
reklama