reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

6-8.10 Polsat Sport: Derby i azjatyckie rozgrywki

dodano: 2018-10-06 05:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 6-7 października br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, Międzynarodowy Turniej Charytatywny Wielton Giganci Siatkówki, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, Energa Basket Liga, Fortuna 1. Liga, Eredivisie, La Liga Santander, Het Liga, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, Sky Bet Championship, Formuła 1, Moto2, Moto3, MotoGP, Red Bull Air Race, Ultimate Fighting Championship (UFC), boks, tenis ziemny i badminton.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja oraz serwisu polsatsport.pl. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa świata siatkarek w Japonii (więcej tutaj), Międzynarodowy Turniej Charytatywny Wielton Giganci Siatkówki (więcej tutaj), Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Het Liga (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), Red Bull Air Race (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), boks (więcej tutaj), tenis ziemny i badminton (więcej tutaj).

Plan emisji:

6 października (sobota)

5:00 Eleven Sports 1, „#ElevenF1” - magazyn

5:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2

6:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Tajpej: półfinał

6:00 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Japonii: sesja kwalifikacyjna

7:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Tokio: półfinał gry pojedynczej

7:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Tajpej: półfinał

7:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3

8:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Tajpej: półfinał

8:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

9:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Tokio: półfinał gry pojedynczej

9:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Tajpej: półfinał

9:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

9:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

10:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Tajpej: półfinał

10:05 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2

10:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Europy” - magazyn

10:40 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Pekinie: półfinał gry pojedynczej

11:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Tajpej: półfinał

11:10 Polsat Sport News, „K.O. TV Classics” - magazyn

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Spójnia Stargard - King Szczecin

12:55 Eleven Sports 1, 2. Bundesliga: SpVgg Greuther Fürth - SSV Jahn Regensburg Ratyzbona

13:00 Polsat Sport Fight, KSW28

13:25 Eleven Sports 2, Sky Bet Championship: Leeds United AFC - Brentford FC Londyn

14:45 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga : ŁKS Łódź - Wigry Suwałki

14:55 Eleven Sports 3, Serie A Tim: Cagliari Calcio - Bologna FC Bolonia

15:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Pekinie: półfinał gry pojedynczej

15:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - FC Schalke 04 Gelsenkirchen

15:55 w Canal+ Sport i 15:55 Eleven Sports 1, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowa: PGE Vive Kielce - IFK Kristianstad

16:10 Eleven Sports 4, La Liga Santander: Geatfe CF - UD Levante Walencja

17:00 Eleven Sports 3, „Wywiad Eleven” - magazyn

17:25 Eleven Sports 3, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowa: HC Vardar Skopje - Rhein-Neckar Löwen Mannheim

17:30 Polsat Sport, 9. Międzynarodowy Turniej Charytatywny Wielton Giganci Siatkówki: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - VfB Friedrichshafen

17:30 Eleven Sports 1 i 18:25 Eleven Sports 4, Bundesliga: FC Bayern Monachium - Borussia Mönchengladbach

17:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Juventus FC Turyn

19:00 Polsat Sport News, Het Liga: SK Sigma Ołomuniec - AC Sparta Praga

19:00 Eleven Sports 3, „Wywiad Eleven” - magazyn

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:25 Eleven Sports 3 i nSport+, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowa: Abanca Ademar Leon - Orlen Wisła Płock

19:40 Polsat Sport Extra, Eredivisie: PSV Eindhoven - VVV-Venlo

20:00 Polsat Sport, 9. Międzynarodowy Turniej Charytatywny Wielton Giganci Siatkówki: PGE Skra Bełchatów - Berlin Recycling Volleys

20:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Empoli FC - AS Roma Rzym

20:40 Eleven Sports 2, La Liga Santander: CD Leganes - Rayo Vallecano Madryt

21:30 Eleven Sports 3, „Wywiad Eleven” - magazyn

21:50 w Polsacie News i 1:15 w Polsacie News 2, „Wydarzenia: Sport” - serwis informacyjny

22:00 Polsat Sport, „Wieczór sportów walki” - magazyn

22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
 
W kanałach Polsatu widzowie mogą poznać gwiazdy sportu. Na zdjęciu mistrzyni świata fitness i zawodniczka MMA Kamila Porczyk w programie Polsatu „Gwiezdny cyrk”, foto: Agata Adamczyk/Studio 69
W kanałach Polsatu widzowie mogą poznać gwiazdy sportu. Na zdjęciu mistrzyni świata fitness i zawodniczka MMA Kamila Porczyk w programie Polsatu „Gwiezdny cyrk”, foto: Agata Adamczyk/Studio 69


Noc z 6 na 7 października (z soboty na niedzielę)

2:00 w Polsacie Sport i 3:00 w Polsacie, gala bokserska w Chicago

3:40 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: rozgrzewka w klasie Moto3

4:00 Polsat Sport Extra, UFC229

4:10 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: rozgrzewka w klasie Moto2

4:40 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: rozgrzewka w klasie MotoGP

7 października (niedziela)

5:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Japonii: parada kierowców

6:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Tajpej: finał

6:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: wyścig w klasie Moto3

7:00 Polsat Sport, UFC229

7:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Tajpej: finał

7:05 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Japonii: wyścig

7:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: wyścig w klasie Moto2

8:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Tokio: finał gry pojedynczej

9:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: wyścig w klasie MotoGP

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:10 Polsat Sport News, „K.O. TV Weekly” - magazyn

11:20 Polsat Sport Extra, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, 2. runda fazy grupowej: Niemcy - Brazylia

12:10 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, 2. runda fazy grupowej: Japonia - Dominikana

12:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Parma Calcio

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Arka Gdynia - Anwil Włocławek

12:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

13:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 3, Bundesliga: SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski - Bayer 04 Leverkusen

13:30 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Pekinie: finał gry pojedynczej

14:00 Eleven Sports 4, „Wywiad Eleven” - magazyn

14:25 Polsat Sport News, Eredivisie: Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam

14:30 Eleven Sports 4, „Wywiad Eleven” - magazyn

14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

14:45 Polsat Sport, 9. Międzynarodowy Turniej Charytatywny Wielton Giganci Siatkówki: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Berlin Recycling Volleys

14:55 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - UC Sampdoria Genua

14:55 Eleven Sports 4, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - ACF Fiorentina Florencja

15:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt

15:30 Polsat Sport Extra, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, 2. runda fazy grupowej: Bułgaria - USA

15:30 Eleven Sports 3, Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt

16:40 Polsat Sport News, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar

17:30 Polsat Sport, 9. Międzynarodowy Turniej Charytatywny Wielton Giganci Siatkówki: PGE Skra Bełchatów - VfB Friedrichshafen

17:30 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

17:55 Eleven Sports 1, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - US Sassuolo Calcio

18:00 Polsat Sport Extra, Het Liga: SK Slavia Praga - 1. FK Pribram Przybram

18:25 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Celta Vigo

19:00 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, 2. runda fazy grupowej: Chiny - Tajlandia

19:00 Eleven Sports 3, Red Bull Air Race: zawody w Indianapolis

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eleven Sports 1, La Liga Santander: Valencia CF Walencja - FC Barcelona

20:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - Inter Mediolan

21:00 Eleven Sports 3, Red Bull Air Race: zawody w Indianapolis

21:30 Polsat Sport Extra, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, 2. runda fazy grupowej: Włochy - Azerbejdżan

21:30 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, 2. runda fazy grupowej: Turcja - Rosja

21:50 w Polsacie News i 1:15 w Polsacie News 2, „Wydarzenia: Sport” - serwis informacyjny

22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:30 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, 2. runda fazy grupowej: Holandia - Portoryko

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

Noc z 7 na 8 października (z niedzieli na poniedziałek)

1:30 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, 2. runda fazy grupowej: Meksyk - Serbia

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Tivusat: karta + CAM w UHD

Karta Tivusat z modułem CAM DigiQuest. Umożliwia oglądanie włoskiego pakietu...

590 zł Więcej...
reklama