reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wielki Test o Internecie” w TVP1

dodano: 2018-10-08 10:52
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP/wielkitest.tvp.pl

wielki_test_o_internecie_2018_360px.jpg W środę 10 października o godz. 21:00 w TVP1 kolejny program z cyklu „Wielki Test o...". Tym razem będzie to „Wielki Test o Internecie”, który poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

wielki_test_o_internecie_2018_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uczestnicy programu oraz widzowie przed telewizorami będą mieli okazję, aby sprawdzić swoją wiedzę w tej dziedzinie i odpowiedzieć na pytania przygotowane przez ekspertów.

Bez internetu trudno już załatwić wiele spraw urzędowych czy bankowych. A sprawne poruszanie się w sieci ułatwia dostęp do wielu innych usług, informacji czy rozrywek oraz szybki kontakt z ludźmi z dowolnego miejsca na Ziemi.

W Wielkim Teście o Internecie sprawdzimy, co wiemy o cyfrowym świecie i czy umiemy bezpiecznie z niego korzystać. Zobaczymy też, jak łatwo nauczyć się programowania i dlaczego to dobry pomysł na rozwój kariery zawodowej lub założenie własnego biznesu.

W studiu telewizyjnym na pytania będą odpowiadać jak zawsze popularni artyści, sportowcy i dziennikarze, wśród których zobaczymy m.in. Roberta Koszuckiego, Marcina Mroczka, Joannę Moro, Annę Gorajską, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Dominikę Ostałowską, Piotra Ligienzę, Darka Kordka i Jerzego Petersburskiego. Telewidzowie mogą rozwiązywać test online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony.

Wielki Test o Internecie poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

„Wielki Test o Internecie” w TVP1.
środa, 10 października, godz. 21:00.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 649 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...
reklama