reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wielki Test o Internecie” w TVP1

dodano: 2018-10-08 10:52
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP/wielkitest.tvp.pl

wielki_test_o_internecie_2018_360px.jpg W środę 10 października o godz. 21:00 w TVP1 kolejny program z cyklu „Wielki Test o...". Tym razem będzie to „Wielki Test o Internecie”, który poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

wielki_test_o_internecie_2018_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uczestnicy programu oraz widzowie przed telewizorami będą mieli okazję, aby sprawdzić swoją wiedzę w tej dziedzinie i odpowiedzieć na pytania przygotowane przez ekspertów.

Bez internetu trudno już załatwić wiele spraw urzędowych czy bankowych. A sprawne poruszanie się w sieci ułatwia dostęp do wielu innych usług, informacji czy rozrywek oraz szybki kontakt z ludźmi z dowolnego miejsca na Ziemi.

W Wielkim Teście o Internecie sprawdzimy, co wiemy o cyfrowym świecie i czy umiemy bezpiecznie z niego korzystać. Zobaczymy też, jak łatwo nauczyć się programowania i dlaczego to dobry pomysł na rozwój kariery zawodowej lub założenie własnego biznesu.

W studiu telewizyjnym na pytania będą odpowiadać jak zawsze popularni artyści, sportowcy i dziennikarze, wśród których zobaczymy m.in. Roberta Koszuckiego, Marcina Mroczka, Joannę Moro, Annę Gorajską, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Dominikę Ostałowską, Piotra Ligienzę, Darka Kordka i Jerzego Petersburskiego. Telewidzowie mogą rozwiązywać test online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony.

Wielki Test o Internecie poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

„Wielki Test o Internecie” w TVP1.
środa, 10 października, godz. 21:00.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 2 do smartfonów

DJI Osmo Mobile 2, to nowa wersja przełomowego gimbala stworzonego...

640 zł Więcej...

Dron Syma X15W Czarny (RTF)

219 zł Więcej...

Antena TELE System TEF80R grafit

Nowa, włoska antena podświetlana znanej firmy TELE System, z nowym...

99 zł Więcej...
reklama