reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wystartował kanał Hobby TV

dodano: 2018-10-09 13:30 | aktualizacja: 2018-10-09 15:15
autor: Anita Kaźmierska | źródło: S&P Sales House/satkurier.pl

Hobby TV Hobby TV to nowy kanał lifestylowy na rynku czeskim i słowackim. Koncentruje się na hobby, zwłaszcza architekturze, wystroju wnętrz i ogrodzie, ale także na zwierzętach, gotowaniu, modzie, kulturze, muzyce, podróżach i wielu innych tematach. Nadawcą Hobby TV jest spółka S&P Sales House, która ma już w swoim portfolio kanały Mňau TV i Mňam TV.

Hobby TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Hobby TV oferuje szeroką gamę programów kreatywnych, edukacyjnych i inspirujących, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Misją stacji jest bycie źródłem codziennej rozrywki. - Treści pełne zabawy, ciekawych informacji i pomysłów. Motywy współczesne i retro. Zabawa i inspiracja dla wszystkich grup wiekowych - zachęca nadawca. Wśród programów oferowanych przez Hobby TV mają znaleźć się m.in. „Libovky Pepy Libického”, „Zoo Show”, „Rawmania” i „Minirecepty”.

Hobby TV wystartował 1 października 2018 roku, ale na chwilę obecną jest dostępny tylko w ofertach mniejszych czeskich operatorów kablowych Zapni.TV i Grape SC oraz z kilku lokalnych nadajników DVB-T w Czechach. Z czasem jego sieć dystrybucji ma ulec rozszerzeniu.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Dron Syma X15W Czarny (RTF)

219 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...
reklama