reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

EBU utworzy spółkę Eurovision Services

dodano: 2018-10-10 10:41
autor: Anita Kaźmierska | źródło: EBU

EBU_band_360px.jpg Europejska Unia Nadawców (EBU) przeniesie swoje usługi biznesowe do nowej spółki zależnej, Eurovision Services SA, z dniem 1 stycznia 2019 roku. Nowa spółka zależna będzie w całości własnością EBU i będzie mieściła się w Genewie w Szwajcarii. Aktualnie to ramię biznesowe EBU jest nazywane Eurovision Media Services.

EBU Europejska Unia Nadawców


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Bardzo cieszę się z tego strategicznego rozwoju dla EBU, dla nowej spółki zależnej, a zwłaszcza dla naszych członków i klientów. Jest to proaktywne i logiczne posunięcie EBU, aby zareagować na gwałtownie zmieniającą się branże medialną, w której kluczową rolę odgrywa transformacja cyfrowa

- powiedział Noel Curran, dyrektor generalny EBU.

Usługi biznesowe są podstawowym obszarem działalności EBU wraz z usługami dla członków i ważne jest, aby utrzymała ona i umocniła swoją pozycję wiodącego producenta i dystrybutora wysokiej jakości wiadomości na żywo, treści sportowych i rozrywkowych, aby lepiej przewidywać i zaspokoić potrzeby wszystkich swoich interesariuszy.

Uzasadnieniem dla większej niezależności naszego ramienia biznesowego jest umożliwienie mu rozwoju i wzrostu wartości oraz kontynuowania pionierskich innowacyjnych rozwiązań w zakresie mediów w całym łańcuchu wartości - od produkcji treści do usług transmisji i dystrybucji.

Z ponad 60 latami na czele postępu technologicznego, nowa spółka zależna będzie czerpać z ugruntowanej reputacji EBU i nadal dostarczać tysiące godzin wysokiej jakości treści na żywo głównym organizacjom medialnym, federacjom sportowym i ich odbiorcom, niezależnie od tego, czy poprzez tradycyjne kanały lub coraz częściej za pośrednictwem usług online i na życzenie.

Eurovision Services będzie prowadzone przez dyrektora generalnego Marco Tinnirello, podlegającego zarządowi.
 

Nowa struktura umacnia pozycję naszego ramienia biznesowego jako dostawcy usług medialnych o pierwszorzędnym znaczeniu, a dzięki bardziej elastycznym ramom umożliwia lepszą obsługę naszych klientów i członków EBU

- powiedział Marco Tinnirello, dyrektor generalny Eurovision Services.

Nasza nowa strategia sprawi, że poszerzymy ofertę produktów i usług, aby pomóc naszym klientom i członkom EBU w łączeniu odbiorców z ich treściami i łączeniu naszej zaufanej umiejętności dostarczania nowych innowacji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Miernik Amiko Multitracker 2 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

599 zł Więcej...
reklama