reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ciekawe ozdoby rosyjskich anten satelitarnych [wideo]

dodano: 2018-10-15 10:59 | aktualizacja: 2018-10-16 10:19
autor: RO | źródło: obob.tv

malowanie anten satelitarnych Rosja Zawsze rodzi się szacunek, kiedy ludzie nie tylko żyją i istnieją, ale także sprawiają, że świat wokół nich staje się lepszy, ciekawszy i piękniejszy. Czasami wystarczy coś przekształcić, by zwracało uwagę innych. Jeden z emerytów z Iwanowa, Jurij Kuzniecow, ozdabia niezwykłymi wzorami nieprawdopodobne rzeczy. W swoim dorobku ma wiele opon samochodowych, którym dał nowe życie. Ale wyjątkowej popularności nabrał jako mistrz anten satelitarnych.

http://obob.tv/wp-content/uploads/2018/10/hoh3-768x576.jpg
ozdobna antena satelitarna Rosja 2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Początkowo jego krewni i znajomi podziwiali jego rzemiosło. Jednak dzięki rozchodzącym się wieściom i portalom społecznościowym stał się znany nie tylko w rodzinnym mieście, ale także poza granicami.

Jurij Kuzniecow powiedział, że rysować lubił od dzieciństwa, zajmował się amatorską twórczością w czasie służby w wojsku i na flocie, ale zawodowym dekoratorem został zaledwie pięć lat temu. Kiedy zwolnili go z pracy w Murmańsku, przyjechał do obwodu iwanowskiego i zaczął pokrywać freskami talerze anten satelitarnych na sprzedaż. Usługa stała się popularna i zamówienia dla emeryta napływały z różnych zakątków Rosji.

Doskonałym przykładem jest to, jak zwykły emeryt może nie tylko wykonywać swoją ulubioną pracę, ale także cieszyć innych ludzi owocami swojej pracy i jeszcze czerpać z tego zyski :)
 Źródło: obob.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 10m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5...

100 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

469 zł Więcej...
reklama