reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ciekawe ozdoby rosyjskich anten satelitarnych [wideo]

dodano: 2018-10-15 10:59 | aktualizacja: 2018-10-16 10:19
autor: RO | źródło: obob.tv

malowanie anten satelitarnych Rosja Zawsze rodzi się szacunek, kiedy ludzie nie tylko żyją i istnieją, ale także sprawiają, że świat wokół nich staje się lepszy, ciekawszy i piękniejszy. Czasami wystarczy coś przekształcić, by zwracało uwagę innych. Jeden z emerytów z Iwanowa, Jurij Kuzniecow, ozdabia niezwykłymi wzorami nieprawdopodobne rzeczy. W swoim dorobku ma wiele opon samochodowych, którym dał nowe życie. Ale wyjątkowej popularności nabrał jako mistrz anten satelitarnych.

ozdobna antena satelitarna Rosja 2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Początkowo jego krewni i znajomi podziwiali jego rzemiosło. Jednak dzięki rozchodzącym się wieściom i portalom społecznościowym stał się znany nie tylko w rodzinnym mieście, ale także poza granicami.

Jurij Kuzniecow powiedział, że rysować lubił od dzieciństwa, zajmował się amatorską twórczością w czasie służby w wojsku i na flocie, ale zawodowym dekoratorem został zaledwie pięć lat temu. Kiedy zwolnili go z pracy w Murmańsku, przyjechał do obwodu iwanowskiego i zaczął pokrywać freskami talerze anten satelitarnych na sprzedaż. Usługa stała się popularna i zamówienia dla emeryta napływały z różnych zakątków Rosji.

Doskonałym przykładem jest to, jak zwykły emeryt może nie tylko wykonywać swoją ulubioną pracę, ale także cieszyć innych ludzi owocami swojej pracy i jeszcze czerpać z tego zyski :)
 Źródło: obob.tv

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

35 zł Więcej...

Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 2 do smartfonów

DJI Osmo Mobile 2, to nowa wersja przełomowego gimbala stworzonego...

599 zł Więcej...
reklama