reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zmiany w strukturach zarządu spółek Grupy Asta

dodano: 2018-10-16 11:42
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Grupa Asta/satkurier.pl

Asta-Net Grupa Asta dokonała zmian w zarządach swoich spółek - Asta-Net i TV Asta. Rada nadzorcza Asta-Net z dniem 12 października br. powołała do pełnienia funkcji członka zarządu Łukasza Hetmana, który będzie odpowiadał za rozwój i technikę. Jednocześnie zgromadzenie wspólników TV Asta, wobec chęci wzmocnienia przewagi konkurencyjnej Grupy Asta, budowanej również na lokalności, postanowiła ze skutkiem od dnia 9 października br. powołać do pełnienia funkcji członka zarządu Łukasza Woźniaka.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Powołanie Łukasza Hetmana nastąpiło wobec wniosku zarządu spółki Asta-Net, który w swoim uzasadnieniu rekomendacji wskazał na zaangażowanie Hetmana w dotychczasową działalność spółki poprzez kierowanie z sukcesem lub uczestniczenie w realizacji strategicznych projektów, w tym w szczególności projektów unijnych oraz na doświadczenie w projektach z obszaru ICT, a także praktyczną znajomość zwinnego i tradycyjnego podejścia do zarządzania projektami.

Łukasz Hetman to absolwent Politechniki Poznańskiej (kierunek: Elektronika i telekomunikacja) oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu (kierunki: Zarządzanie projektem, Psychologia w zarządzaniu, Zarządzanie przedsiębiorstwem). W latach 2008-2014 związany był ze spółką Inea SA, kolejno w latach 2014-2015 ze spółką HFC Systems sp. z o.o., należącą do Inea Group, skutecznie realizując ścieżkę kariery, gdzie m.in. pełnił funkcję członka zarządu. Od lipca 2015 roku zajmował w spółce Asta-Net SA stanowisko pełnomocnika zarządu.
 
Łukasz Hetman – członek zarządu Asta-Net

Skład zarządu Asta-Net jest obecnie 4-osobowy:
  • Zbigniew Ryczek – prezes zarządu,
  • Henryk Małdziński – wiceprezes zarządu,
  • Łukasz Woźniak – członek zarządu,
  • Łukasz Hetman – członek zarządu.


W latach 2007-2015 Łukasz Woźniak pracował jako manager sprzedaży w spółce Inea SA. Z Grupą Asta związany jest od czerwca 2015 roku – obecnie pełni funkcję członka zarządu w spółce Asta-Net SA, do którego obszaru kompetencji należy sprzedaż i marketing.

Łukasz Woźniak jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (kierunek: Zarządzanie sprzedażą), Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (kierunek: politologia i socjologia). Nadto ukończył program Management 2012 - General Management Program, prowadzony przez ICAN Institute.

Nowy członek zarządu to przede wszystkim menedżer z wieloletnią praktyką w takich obszarach jak: zarządzanie sprzedażą b2c i b2b, wielokanałowa strategia sprzedaży, budowanie skutecznych i zaangażowanych zespołów, motywowanie i inspirowanie pracowników, budowanie relacji z kluczowymi klientami, rozwój sprzedaży i marketingu czy budowanie silnej marki na rynku. Jak czytamy w komunikacie prasowym, niewątpliwym atutem Łukasza Woźniaka jest doskonała znajomość potrzeb branży telekomunikacyjnej.
 
Łukasz Woźniak – członek zarządu TV Asta

Mocą powziętych uchwał, obecny skład zarządu TV Asta przedstawia się następująco:
  • Paweł Kądziela – prezes zarządu,
  • Łukasz Woźniak – członek zarządu.

Asta-Net to operator telewizji kablowej, dostępu do internetu i telefonii stacjonarnej, oferujący swoje usługi na terenie północnej Wielkopolski. TV Asta to lokalna stacja telewizyjna miasta Piła.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 110A jasnoszara

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Odbiornik AXAS E4HD

Tani odbiornik satelitarny HD z E2 z wyświetlaczem, czytnikiem kart,...

349 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama