reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zmiany w strukturach zarządu spółek Grupy Asta

dodano: 2018-10-16 11:42
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Grupa Asta/satkurier.pl

Asta-Net Grupa Asta dokonała zmian w zarządach swoich spółek - Asta-Net i TV Asta. Rada nadzorcza Asta-Net z dniem 12 października br. powołała do pełnienia funkcji członka zarządu Łukasza Hetmana, który będzie odpowiadał za rozwój i technikę. Jednocześnie zgromadzenie wspólników TV Asta, wobec chęci wzmocnienia przewagi konkurencyjnej Grupy Asta, budowanej również na lokalności, postanowiła ze skutkiem od dnia 9 października br. powołać do pełnienia funkcji członka zarządu Łukasza Woźniaka.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Powołanie Łukasza Hetmana nastąpiło wobec wniosku zarządu spółki Asta-Net, który w swoim uzasadnieniu rekomendacji wskazał na zaangażowanie Hetmana w dotychczasową działalność spółki poprzez kierowanie z sukcesem lub uczestniczenie w realizacji strategicznych projektów, w tym w szczególności projektów unijnych oraz na doświadczenie w projektach z obszaru ICT, a także praktyczną znajomość zwinnego i tradycyjnego podejścia do zarządzania projektami.

Łukasz Hetman to absolwent Politechniki Poznańskiej (kierunek: Elektronika i telekomunikacja) oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu (kierunki: Zarządzanie projektem, Psychologia w zarządzaniu, Zarządzanie przedsiębiorstwem). W latach 2008-2014 związany był ze spółką Inea SA, kolejno w latach 2014-2015 ze spółką HFC Systems sp. z o.o., należącą do Inea Group, skutecznie realizując ścieżkę kariery, gdzie m.in. pełnił funkcję członka zarządu. Od lipca 2015 roku zajmował w spółce Asta-Net SA stanowisko pełnomocnika zarządu.
 
Łukasz Hetman – członek zarządu Asta-Net

Skład zarządu Asta-Net jest obecnie 4-osobowy:
  • Zbigniew Ryczek – prezes zarządu,
  • Henryk Małdziński – wiceprezes zarządu,
  • Łukasz Woźniak – członek zarządu,
  • Łukasz Hetman – członek zarządu.


W latach 2007-2015 Łukasz Woźniak pracował jako manager sprzedaży w spółce Inea SA. Z Grupą Asta związany jest od czerwca 2015 roku – obecnie pełni funkcję członka zarządu w spółce Asta-Net SA, do którego obszaru kompetencji należy sprzedaż i marketing.

Łukasz Woźniak jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (kierunek: Zarządzanie sprzedażą), Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (kierunek: politologia i socjologia). Nadto ukończył program Management 2012 - General Management Program, prowadzony przez ICAN Institute.

Nowy członek zarządu to przede wszystkim menedżer z wieloletnią praktyką w takich obszarach jak: zarządzanie sprzedażą b2c i b2b, wielokanałowa strategia sprzedaży, budowanie skutecznych i zaangażowanych zespołów, motywowanie i inspirowanie pracowników, budowanie relacji z kluczowymi klientami, rozwój sprzedaży i marketingu czy budowanie silnej marki na rynku. Jak czytamy w komunikacie prasowym, niewątpliwym atutem Łukasza Woźniaka jest doskonała znajomość potrzeb branży telekomunikacyjnej.
 
Łukasz Woźniak – członek zarządu TV Asta

Mocą powziętych uchwał, obecny skład zarządu TV Asta przedstawia się następująco:
  • Paweł Kądziela – prezes zarządu,
  • Łukasz Woźniak – członek zarządu.

Asta-Net to operator telewizji kablowej, dostępu do internetu i telefonii stacjonarnej, oferujący swoje usługi na terenie północnej Wielkopolski. TV Asta to lokalna stacja telewizyjna miasta Piła.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo Z9S

Mini PC na systemie Android 7.1 Marshmallow z procesorem Realtek...

890 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Opticum Robust Triple

Pojedynczy konwerter Universal Monoblock Single Triple dla odbioru trzech pozycji...

89 zł Więcej...
reklama