reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy serwis SVOD w sieci Toya

dodano: 2018-10-17 11:47
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Toya

Stingray Qello Od 17 października br. Toya wprowadziła nowy serwis pod nazwą Koncerty Stingray Qello, umożliwiający dostęp do kilkudziesięciu koncertów światowej klasy wykonawców muzyki, głównie rockowej. Lista obejmuje 45 starannie wyselekcjonowanych muzycznych wydarzeń. Co miesiąc pojawiać się będzie 4-5 nowych pozycji. W katalogu znajdują się takie sławy, jak między innymi: Black Sabbath, Coldplay, David Gilmour, Deep Purple, Depeche Mode, Kiss, Queen, Rolling Stones, The Doors czy U2.

Koncerty Stingray Qello Toya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uruchomienie serwisu Koncerty Stingray Qello stało się możliwe dzięki rozszerzeniu współpracy Toya z międzynarodową korporacją Stingray, która wcześniej dostarczała linearne kanały muzyczne do pakietu Koneser, takie jak Brava, Classica, Djazz, a od 15 października także iConcerts, C Music TV, Loud i Juicebox.

Oferta jest skierowana do wszystkich abonentów Toya, którzy są użytkownikami odbiorników cyfrowych 3G. Korzystający z innych usług mogą uzyskać dostęp poprzez aplikację Toya GO, bez konieczności posiadania pakietów telewizyjnych. Dostęp na 30 dni do całego katalogu wynosi 19,90 zł, przy zamówieniu na 6 miesięcy (180 dni) cena zostaje obniżona do 14,90 miesięcznie.
 

Mamy świadomość, że jest to serwis skierowany jedynie do wybranej grupy miłośników głośniejszej muzyki, ale niezwykle ważnej, którzy w większości decydują dziś o budżecie domowym i płacą rachunki. To rodzice pokolenia wchodzącego w dorosłe życie i to jest nasz ukłon w ich stronę

– mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny Toya.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

790 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 300 DAB+

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

399 zł Więcej...

Zestaw: DigiDish45 beżowa + LNB Single

Niemiecka antena aluminiowa DigiDish 45cm w kolorze beżowym z zawieszeniem...

290 zł Więcej...
reklama