reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy serwis SVOD w sieci Toya

dodano: 2018-10-17 11:47
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Toya

Stingray Qello Od 17 października br. Toya wprowadziła nowy serwis pod nazwą Koncerty Stingray Qello, umożliwiający dostęp do kilkudziesięciu koncertów światowej klasy wykonawców muzyki, głównie rockowej. Lista obejmuje 45 starannie wyselekcjonowanych muzycznych wydarzeń. Co miesiąc pojawiać się będzie 4-5 nowych pozycji. W katalogu znajdują się takie sławy, jak między innymi: Black Sabbath, Coldplay, David Gilmour, Deep Purple, Depeche Mode, Kiss, Queen, Rolling Stones, The Doors czy U2.

Koncerty Stingray Qello Toya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uruchomienie serwisu Koncerty Stingray Qello stało się możliwe dzięki rozszerzeniu współpracy Toya z międzynarodową korporacją Stingray, która wcześniej dostarczała linearne kanały muzyczne do pakietu Koneser, takie jak Brava, Classica, Djazz, a od 15 października także iConcerts, C Music TV, Loud i Juicebox.

Oferta jest skierowana do wszystkich abonentów Toya, którzy są użytkownikami odbiorników cyfrowych 3G. Korzystający z innych usług mogą uzyskać dostęp poprzez aplikację Toya GO, bez konieczności posiadania pakietów telewizyjnych. Dostęp na 30 dni do całego katalogu wynosi 19,90 zł, przy zamówieniu na 6 miesięcy (180 dni) cena zostaje obniżona do 14,90 miesięcznie.
 

Mamy świadomość, że jest to serwis skierowany jedynie do wybranej grupy miłośników głośniejszej muzyki, ale niezwykle ważnej, którzy w większości decydują dziś o budżecie domowym i płacą rachunki. To rodzice pokolenia wchodzącego w dorosłe życie i to jest nasz ukłon w ich stronę

– mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny Toya.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Matrix HDMI 4x4 Spacetronik SPH-M44 4K

Matrix HDMI 4x4 MRS Professional pozwala na rozprowadzenie sygnału HDMI...

990 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 550 zł Więcej...
reklama