reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały MWE Networks w otwartym oknie UPC Polska

dodano: 2018-10-17 16:09
autor: Anita Kaźmierska | źródło: MWE/satkurier.pl

Adventure HD otwarte okno Kanały z portfolio Michał Winnicki Entertainment - Nuta.TV, Adventure HD i Top Kids, zostały udostępnione w ramach otwartego okna UPC Polska.

Nuta TV otwarte okno


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Abonenci sieci kablowej UPC Polska mogą oglądać kanał Nuta.TV w otwartym oknie. - Solidna dawka najnowszych światowych teledysków, topowe utwory rodzimych wykonawców oraz największej przeboje ostatnich lat to zaledwie skrawek tego, co tej jesieni widzowie zobaczyć mogą na kanale Nuta.TV aż do 16.12.2018 - zachęca nadawca. Nuta.TV jest dostępny na pozycjach 784/718.

Natomiast od 8 października br. widzowie mogą przeżyć prawdziwą przygodę bez wychodzenia z domu. Kanał Adventure HD oferujący swoim widzom programy o różnorodnej tematyce, m.in. wędkarskiej, podróżniczej czy przyrodniczej, dostępny jest w otwartym oknie UPC do 7.11.2018. - Adventure HD to idealny program dla odkrywców, ludzi ciekawych świata i mających pasję! Różnorodna tematyka oferowana widzom pozwoli przenieść się do niezwykłych miejsc i odkryć niesamowite miejsca naszej planety bez ponoszenia się z kanapy! - informuje nadawca. Kanał Adventure HD można oglądać na pozycjach 385/317.

- Już teraz śledź przygody swoich ulubionych bohaterów seriali animowanych w oknie otwartym UPC! Kanał dostępny jest dla abonentów od 15.10.2018! Ucz się magii z Sabriną i rozwiązuj zagadki ze zwariowanym detektywem Inspektorem Gadżetem aż do 16.12.2018! Wspólne oglądanie Top Kids to wspaniała rodzinna przygoda! Kanał oferuje niezapomniane bezpieczne bajki dla najmłodszych, które wzbudzają sentyment u rodziców! Top Kids to most łączący rodziców z dziećmi - zachęca nadawca. Top Kids jest dostępny na pozycjach 616/677.
 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 3m

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...
reklama