reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Erotyczny Barely Legal rozszerzy zasięg

dodano: 2018-10-17 18:02
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Barely_legal_tv_360px.jpg Erotyczny kanał telewizyjny Barely Legal wejdzie do sieci kablowych na Ukrainie. Holenderska firma Sapphire Media International B.V. otrzymała zezwolenie na nadawanie od ukraińskiej Narodowej Rady ds. telewizji i radia. W Polsce Barely Legal nie jest znany.

barely_legal_TV_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Barely Legal nadaje od 24:00 do 4:00 w języku angielskim, korzystając z holenderskiego systemu oznaczeń wiekowych "Kijkwijzer". Dosył na terytorium Ukrainy będzie dostarczany przez satelitę Eutelsat 16A (16°E) w sposób szyfrowany. Kanał specjalizuje się w lekkiej erotyce i należy do kategorii X.

Ponadto Narodowa Rada adaptowała jeszcze dwa inne zagraniczne kanały – Wness TV i Shorts TV, które przedstawiły licencje bułgarskiej Rady ds. Mediów Elektronicznych (SEM) i brytyjskiego Ofcom. Obie stacje nadają całą dobę. Ukraiński regulator nie zaobserwował w kanałach obecności scen erotycznych, nadmiernej przemocy, a także filmów, których rozpowszechnianie na Ukrainie jest zabronione.

Wness TV prezentuje treści o zdrowym stylu życia po bułgarsku. Shorts TV skupia się na filmach krótkometrażowych w języku angielskim.

Źródło: telesputnik.ru

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Wzmacniacz sygnału WiFi Xiaomi Repeater 2 z zasilaczem

Xiaomi Mi Wi-Fi Repeater 2 - to urządzenie, które zwiększy...

69 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama