reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Opowiem Ci o zbrodni” w listopadzie na Crime+Investigation

dodano: 2018-10-18 11:59
autor: Jan Borejko | źródło: CI Polsat

Opowiem Ci o zbrodni CI Polsat W telewizji Crime+Investigation pokażemy nowe odcinki programu dokumentalnego „Opowiem ci o zbrodni" oraz program towarzyszący „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni". Każdy odcinek to wyjątkowa rozmowa morderstwach popełnianych w rzeczywistości, którymi od lat zajmuje się Fajbusiewicz, jak również tych, które rozgrywają się wyłącznie w głowach pisarzy i na łamach kryminałów przez nich pisanych.

Opowiem Ci o zbrodni CI Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Opowiem Ci o zbrodni
Bonda, Brejdygant, Chmielarz, Guzowska, Kuźmińscy, Puzyńska – sześć dobrze znanych nazwisk autorów polskiej literatury kryminalnej i sześć opowieści o prawdziwych polskich zbrodniach. W każdym odcinku nowego cyklu dokumentalnego „Opowiem ci o zbrodni”, jeden z pisarzy (lub w przypadku małżeństwa Kuźmińskich – duet) stanie się narratorem i opowie wybraną przez siebie historię prawdziwej zbrodni. Autorzy posłużą się dostępem do akt sądowych, a także rozmowami z ekspertami, aby przybliżyć widzom programu okoliczności i postacie, które były kluczowe do rozwiązania każdej sprawy.
W środy o 22:00 w Crime+Investigation Polsat
 

Fajbusiewicz: Rozmowy o zbrodni
Michał Fajbusiewicz, dziennikarz i legendarny prowadzący „Magazyn kryminalny 997” powraca w nowym programie publicystycznym telewizji Crime+Investigation Polsat, w którym spotyka się z czołowymi pisarzami kryminalnymi w Polsce: Katarzyną Bondą, Igorem Brejdygantem, Wojciechem Chmielarzem, Martą Guzowską, Małgorzatą i Michałem Kużmińskim oraz Katarzyną Puzyńską. Każdy odcinek to wyjątkowa rozmowa o zbrodniach – tych popełnianych w rzeczywistości, którymi od lat zajmuje się Fajbusiewicz, jak również tych, które rozgrywają się wyłącznie w głowach pisarzy i na łamach kryminałów przez nich pisanych. Co jest najbardziej przerażającego w prawdziwej zbrodni? Jak świat fikcji literackiej i prawdy się przenikają? Czy istnieje zbrodnia doskonała?
Od 28 listopada, w środy o 22:30 w Crime+Investigation Polsat


W ramach Zakręty wiary: tydzień z sektami od 18 do 24 listopada na Crime+Investigation Polsat

Sekty kontra medycyna
Tom Dumican przygląda się religijnej sekcie z Idaho znanej pod nazwą Wyznawcy Chrystusa, która praktykuje uzdrawianie wiarą i odrzuca wszelkie zdobycze medycyny. Doprowadziło to w ciągu kilkudziesięciu lat do niezliczonych zgonów, w tym setek chorych dzieci. Władze prowadzą dochodzenie w sprawie zaskakująco wysokiej umieralności dzieci członków sekty, a jeden z jej liderów walczy o prawo do wyznawania dowolnych poglądów.
W niedzielę, 18 listopada o 21:00 w Crime+Investigation Polsat
 

Ekstremalna wiara
Elizabeth Vargas wraz z byłymi członkami kontrowersyjnych ugrupowań próbuje dojść do istoty tego, jak sekty oddziaływają na zdesperowanych ludzi, by tworzyć potężne i często destrukcyjne systemy wierzeń. W każdym odcinku przyglądamy się jednej wciąż aktywnej grupie religijnej oczami zarówno byłych, jak i obecnych wyznawców, a także jej duchowych przywódców.
We wtorek, 20 listopada od 21:00 w Crime+Investigation Polsat

Sekty na wyspach
Psychologiczne studium „prawdziwej zbrodni”, w której nadużywanie władzy zderza się niebezpiecznie z pragnieniem przynależności. Dzięki relacjom z pierwszej ręki dowiadujemy się, jak pozornie zwyczajni ludzie akceptują destrukcyjne systemy wierzeń, po czym uświadamiają sobie, że zagraża to ich życiu i że muszą uciekać.
W sobotę, 24 listopada o 21:00 w Crime+Investigation Polsat

Ślub od pierwszego wejrzenia
W wielkim mieście coraz trudniej o prawdziwą miłość. A gdyby tak sześcioro odważnych singli, spragnionych gorących uczuć i partnera, zgodziło się poślubić w ciemno kogoś zupełnie obcego? Autorzy tego oryginalnego programu proponują szokujące podejście do związków, randek i ślubów. Czterej eksperci - terapeuta, antropolog, spirytysta i psycholog kliniczny – dobierają trzy ich zdaniem idealne pary. Nowatorstwo polega na tym, że po raz pierwszy w życiu widzą się one tuż przed zawarciem małżeństwa. W każdym odcinku, stanowiącym odrębną całość, śledzimy klasyczne perypetie nowożeńców: miesiąc miodowy, wspólne zamieszkanie, poznawanie teściów i wszystko to, co składa się na małżeńską codzienność. Czy takie związki mogą przetrwać, czy też szybko się rozpadną?
Piątki od 21:00 od 16 listopada w Lifetime
 

Wydziarani
W Springfield w stanie Oregon znajduje się jeden z najpopularniejszych salonów tatuażu - AREA 51. Jego właścicielem jest Chris 51, ogromny fanboy i ceniony przez wielu celebrytów artysta. Specjalizuje się w niezwykle realistycznych, trójwymiarowych tatuażach z dziedziny popkultury, przez co AREA 51 stała się celem wypraw fanów i fanek z całego świata, którzy marzą o popkulturowym dziele sztuki na skórze.
Od poniedziałku do piątku o 23:00 od 22 listopada w Lifetime

Zarobić na remoncie
Śledzimy poczynania małych agencji nieruchomości, które wyszukują na rynku najlepsze okazje, po czym inwestują w zakupione domy mnóstwo własnych pieniędzy. To ogromne ryzyko i gra o wielką stawkę, która może przynieść duży zysk. Czy im się powiedzie? Każdy odcinek kończy się ujawnieniem, ile bohaterowie zapłacili za nieruchomość, ile własnych pieniędzy zainwestowali w remont i czy ostatecznie wyszli na plus.
Od poniedziałku do piątku o 18:00 od 5 listopada w Lifetime
 

Przeżyłam własną śmierć
Serial dokumentalny przedstawia losy ludzi, którzy umarli (stwierdzono u nich zgon), a potem wrócili do żywych. Ich szczere i osobiste wyznania sprawiają, że widz czuje, jakby razem z nimi uczestniczył w tych wydarzeniach.  Program przeplata przekazane z pierwszej ręki historie osób, które doświadczyły owych dramatycznych przeżyć, z próbami naukowego zgłębienia tajemnic paranormalnych aktywności ludzkiego mózgu. Oprócz wciągających i niesamowitych relacji ludzi, którzy doświadczyli przejścia i powrotu z zaświatów, w programie usłyszymy także opowieści członków personelu medycznego oraz najbliższych, którzy uczetniczyli w tych wydarzeniach i potwierdzają nie mieszczące się w głowie słowa ocalałych.
Od 28 listopada w czwartki o 22:00 w Lifetime


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka uszczelniająca gumowa - czarna

Gumowa nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

20 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+. W najnowszej wersji...

499 zł Więcej...
reklama