reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Arte z wersją w języku włoskim

dodano: 2018-10-18 13:45
autor: Anita Kaźmierska | źródło: parabola.cz

Arte Kanał kulturalny Arte jest od 17 października br. dostępny w kolejnym języku - włoskim. Arte in italiano z napisami można oglądać na smartfonach, tabletach, smart TV i w usłudze tivùon! platformy tivùsat.

Arte


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Arte oferuje każdego tygodnia 10 godzin treści w wielu językach poprzez streaming. Obejmuje to programy o odkryciach, śledztwach, społeczeństwie, nauce, kulturze i sztuce, a także magazyny, takie jak „Arte Reportage” ze szczegółowymi informacjami na temat aktualnych problemach europejskich i międzynarodowych lub europejski magazyn kulturalny „Metropolis”.

Od 17 października br. programy Arte są dostępne za darmo w językach włoskim, francuskim, niemieckim, angielskim, polskim i hiszpańskim, co oznacza, że ​​70 proc. wszystkich Europejczyków może oglądać programy w swoim języku ojczystym. Napisy po włosku, angielsku, polsku i hiszpańsku są obsługiwane przy wsparciu finansowym z Unii Europejskiej.

Wybór programów ARTE in italiano będzie również dostępny na stronach szwajcarskiego kanału dla włoskojęzycznych odbiorców (RSI) w sekcji https://rsi.ch/cultura.

Źródło: parabola.cz

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Osłona LNB Umbrella Heavy Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Antena radiowa Maximum FM+DAB

Jedyna antena do odbioru równocześnie analogowego radia FM i cyfrowego...

110 zł Więcej...
reklama