reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Arte z wersją w języku włoskim

dodano: 2018-10-18 13:45
autor: Anita Kaźmierska | źródło: parabola.cz

Arte Kanał kulturalny Arte jest od 17 października br. dostępny w kolejnym języku - włoskim. Arte in italiano z napisami można oglądać na smartfonach, tabletach, smart TV i w usłudze tivùon! platformy tivùsat.

Arte


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Arte oferuje każdego tygodnia 10 godzin treści w wielu językach poprzez streaming. Obejmuje to programy o odkryciach, śledztwach, społeczeństwie, nauce, kulturze i sztuce, a także magazyny, takie jak „Arte Reportage” ze szczegółowymi informacjami na temat aktualnych problemach europejskich i międzynarodowych lub europejski magazyn kulturalny „Metropolis”.

Od 17 października br. programy Arte są dostępne za darmo w językach włoskim, francuskim, niemieckim, angielskim, polskim i hiszpańskim, co oznacza, że ​​70 proc. wszystkich Europejczyków może oglądać programy w swoim języku ojczystym. Napisy po włosku, angielsku, polsku i hiszpańsku są obsługiwane przy wsparciu finansowym z Unii Europejskiej.

Wybór programów ARTE in italiano będzie również dostępny na stronach szwajcarskiego kanału dla włoskojęzycznych odbiorców (RSI) w sekcji https://rsi.ch/cultura.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI/CI+ i 2x...

1 199 zł Więcej...
reklama