reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Arte z wersją w języku włoskim

dodano: 2018-10-18 13:45
autor: Anita Kaźmierska | źródło: parabola.cz

Arte Kanał kulturalny Arte jest od 17 października br. dostępny w kolejnym języku - włoskim. Arte in italiano z napisami można oglądać na smartfonach, tabletach, smart TV i w usłudze tivùon! platformy tivùsat.

Arte


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Arte oferuje każdego tygodnia 10 godzin treści w wielu językach poprzez streaming. Obejmuje to programy o odkryciach, śledztwach, społeczeństwie, nauce, kulturze i sztuce, a także magazyny, takie jak „Arte Reportage” ze szczegółowymi informacjami na temat aktualnych problemach europejskich i międzynarodowych lub europejski magazyn kulturalny „Metropolis”.

Od 17 października br. programy Arte są dostępne za darmo w językach włoskim, francuskim, niemieckim, angielskim, polskim i hiszpańskim, co oznacza, że ​​70 proc. wszystkich Europejczyków może oglądać programy w swoim języku ojczystym. Napisy po włosku, angielsku, polsku i hiszpańsku są obsługiwane przy wsparciu finansowym z Unii Europejskiej.

Wybór programów ARTE in italiano będzie również dostępny na stronach szwajcarskiego kanału dla włoskojęzycznych odbiorców (RSI) w sekcji https://rsi.ch/cultura.

Źródło: parabola.cz

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 699 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama