reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Agata Papis-Maniecka dyrektor marketingu Kino Polska TV

dodano: 2018-10-18 16:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Kino Polska TV

Agata Papis-Maniecka Z początkiem października br. nastąpiły zmiany w dziale marketingu Kino Polska TV SA. Do zespołu dołączyła Agata Papis-Maniecka, która objęła funkcję dyrektor marketingu. Raportują do niej m.in. Agata Kwiatkowska i Katarzyna Socha.

Kino Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Agata Papis-Maniecka odpowiada za komunikację marketingową i PR spółki Kino Polska TV SA i wszystkich kanałów nadawcy, m.in.: naziemnych Stopklatka TV i Zoom TV; tematycznych Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Kino TV i Gametoon HD oraz kanałów z grupy FilmBox. Raportuje bezpośrednio do Bogusława Kisielewskiego, prezesa zarządu Kino Polska TV SA.

Agata Papis-Maniecka ma wieloletnie doświadczenie w marketingu branży telewizyjnej. Przez ostatnich pięć lat pracowała w ITI Neovision, gdzie była odpowiedzialna za komunikację kanałów dziecięcych i lifestylowych z portfolio firmy. Wcześniej odpowiadała za marketing kanałów tematycznych m.in. w NBCUniversal i Viacomie.
 
Agata Papis-Maniecka - dyrektor marketingu Kino Polska TV

Agata Kwiatkowska na stanowisku dyrektor marketingu ds. kanałów komercyjnych odpowiada za działania marketingowe takich kanałów Kino Polska TV SA, jak Stopklatka TV, Zoom TV, Kino Polska i Kino Polska Muzyka. Agata Kwiatkowska poprzednio pełniła funkcję dyrektor marketingu w spółce Stopklatka SA, która w czerwcu br. została przejęta przez Kino Polska TV SA. Wcześniej była menedżerem ds. promocji i PR w Telewizji Puls.

Katarzyna Socha odpowiada za marketing kanału Kino TV oraz kanałów premium nadawcy, takich jak m.in. FilmBox Premium HD, FilmBox Arthouse HD, FilmBox Action, DocuBox HD i Gametoon HD. Katarzyna Socha pracuje w Grupie SPI od 2009 roku. Wcześniej była zastępcą dyrektora marketingu w AWR Wprost i przez kilka lat odpowiadała za promocję Radia PiN (obecnie Muzo FM).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Famaval 135 PM alu

Aluminiowa antena offsetowa 1,35m w wersji PM (Obrót) portugalskiego producenta...

890 zł Więcej...

Multiswitch Johansson 9734PL Unicable I/II

Multiswitch, przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy klasycznej instalacji multiswitchowej. Możliwość...

339 zł Więcej...

Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 2 do smartfonów

DJI Osmo Mobile 2, to nowa wersja przełomowego gimbala stworzonego...

640 zł Więcej...
reklama