reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2018-10-20 - 2018-10-21 - 2018-10-22

Sport w polskiej TV 21.10.2018

dodano: 2018-10-19 14:39 | aktualizacja: 2018-10-19 17:23
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LOTTO Ekstraklasy: Legia Warszawa – Wisła Kraków. Transmisje live z WTA Finals tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

15:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Płock
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski

18:00 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Wisła Kraków
Komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Hertha BSC – SC Freiburg
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

18:30 Piłka nożna: La Liga:
SD Huesca – RCD Espanyol
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

00:00 (nd/pn) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Cleveland Cavaliers – Atlanta Hawks
 
CANAL+ Sport 2

17:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Crystal Palace
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

20:45 Piłka nożna: La Liga:
Real Betis – Real Valladolid
Komentarz: Adam Marchliński, Krzysztof Przytuła
 
CANAL+ Now

13:30 Golf: European Tour, Sotogrande:
Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Frosinone Calcio – Empoli FC
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Parma Calcio 1913 – SS Lazio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski

18:30 Formuła 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych:
Parada kierowców
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

20:05 Formuła 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 2

12:00 Piłka nożna: La Liga:
Rayo Vallecano – Getafe CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

15:00 ATP World Tour, Sztokholm:
Finał singla
Komentarz: Marek Furjan, Jerzy Janowicz

18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:30 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

13:00 ATP World Tour, Sztokholm:
Finał debla
Komentarz: Marek Furjan, Sylwester Sikora

15:00 Piłka nożna: Serie A:
AC ChievoVerona – Atalanta Bergamo
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
ACF Fiorentina – Cagliari Calcio
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – VfL Bochum
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała

18:00 Piłka nożna: Serie A:
ACF Fiorentina – Cagliari Calcio
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Mikołaj Kruk
 
Eurosport 1

11:00 Tenis stołowy: Puchar Świata, Paryż:
Zawody 

13:45 Snooker: English Open:
Finał

17:00 Kolarstwo torowe: Puchar Świata, Saint-Quentin:
Zawody 

19:45 Snooker: English Open:
Finał
 
Eurosport 2

09:30 Lekkoatletyka: Maraton, Amsterdam:
Zawody

15:00 Tenis stołowy: Puchar Świata, Paryż:
Zawody 

16:00 Tenis stołowy: Puchar Świata, Paryż:
Zawody 

21:15 Piłka nożna: Major League Soccer:
Mecz

23:15 Piłka nożna: Major League Soccer:
Mecz
 
Motowizja

20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR, Kansas City:
Wyścig
 
nSport+

16:15 Piłka nożna: La Liga:
SD Eibar – Athletic Bilbao
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Tomasz Lipiński
 
Polsat Sport

12:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
King Szczecin – Rosa Radom

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – Stocznia Szczecin

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin – Cerrad Czarni Radom

20:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
ONICO Warszawa – Aluron Virtu Warta Zawiercie
 
Polsat Sport Extra

04:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Japonii:
Wyścig

05:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Japonii:
Wyścig

07:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Japonii:
Wyścig

12:00 Badminton: BWF World Tour, Odense:
Finały

13:00 Badminton: BWF World Tour, Odense:
Finały

14:00 Badminton: BWF World Tour, Odense:
Finały

15:30 Tenis: ATP World Tour, Antwerpia:
Finał

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
BCC Castellana Grotte – Azimut Leo Shoes Modena
 
Polsat Sport News

14:30 Piłka nożna: Eredivisie:
Feyenoord – PEC Zwolle
 
Sportklub

17:00 Koszykówka kobiet: Energa Basket Liga Kobiet: 
1KS Ślęza Wrocław – Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin

19:15 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Valencia BC – FC Barcelona Lassa
 
TVP Sport

11:00 Tenis: WTA Finals, Singapur:
Faza grupowa

13:30 Tenis: WTA Finals, Singapur:
Faza grupowa

15:30 Kolarstwo torowe: Puchar Świata, Saint-Quentin:
Zawody 

20:05 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Program dowolny par tanecznych

22:25 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Program dowolny solistek

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS 5/6

Multiswitch Opticum 5/6 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

150 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 AX180 1,8m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

45 zł Więcej...

Pozycjoner Moteck V-Box II DiSEqC1.2

Tajwański pozycjoner DiSEqC1.2 marki Moteck V-Box II do sterowania siłownikiem...

240 zł Więcej...
reklama