reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

20-22.10 Polsat Sport: Derby, finały, e-sport i wyścigi

dodano: 2018-10-19 23:54 | aktualizacja: 2018-10-20 10:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 20-21 października br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, Fortuna 1. Liga, Eredivisie, La Liga Santander, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, Formuła 1, Moto2, Moto3, MotoGP, e-sport - mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej, badminton, tenis ziemny, Fight Exclusive Night 22: Poznań Fight Night (FEN22: Poznań Fight Night) i boks.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu polsatsport.pl. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa świata siatkarek w Japonii (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), e-sport - mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej (więcej tutaj i tutaj), badminton (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj), Fight Exclusive Night 22: Poznań Fight Night (FEN22: Poznań Fight Night) (więcej tutaj) i boks.

Plan emisji:

20 października (sobota)

5:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3

6:00 Polsat Games, e-sport, mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej: faza grupowa

6:30 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

7:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

7:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

8:05 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2

9:00 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Classics” - magazyn

9:00 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Odense: półfinał

10:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Europy” - magazyn

11:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Odense: półfinał

12:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Odense: półfinał

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Trefl Sopot - Anwil Włocławek

12:30 Polsat Sport Extra, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, finał: Serbia - Włochy

12:55 Eleven Sports 1, La Liga Santander: mecz: Real Madryt CF - UD Levante Walencja
komentująŁukasz Wiśniowski i Tomasz Ćwiąkała

12:55 Eleven Sports 2, 2. Bundesliga: Holstein Kiel Kilonia - 1. FC Köln Kolonia
komentująMarcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

13:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Odense: półfinał

13:00 Eleven Sports 3, tenis ziemny, turniej ATP w Sztokholmie: 1. półfinał gry pojedynczej
komentują: Marek Furjan, Sylwester Sikora i Jerzy Janowicz

14:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Odense: półfinał

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk

14:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: AS Roma - SPAL 2013 Ferrara
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski

14:55 Eleven Sports 4, tenis ziemny, turniej ATP w Sztokholmie: 2. półfinał gry pojedynczej
komentują: Marek Furjan, Sylwester Sikora i Jerzy Janowicz

15:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Odense: półfinał

15:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Antwerpii: 1. półfinał gry pojedynczej

15:00 Eleven Sports 1, Bundesliga: VfB Stuttgart - Borussia Dortmund
komentująPatryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

16:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Odense: półfinał

16:10 Eleven Sports 3, La Liga Santander: Valencia CF Walencja - CD Leganes
komentująMichał Mitrut Tomasz Ćwiąkała

17:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Antwerpii: 2. półfinał gry pojedynczej

17:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Odense: półfinał

17:30 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Raków Częstochowa

17:30 polsatsport.pl, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin

17:00 Polsat Games, e-sport: mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej

17:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Genoa CFC Genua
komentują: Mateusz Święcicki i Dominik Guziak

18:25 Polsat Sport News, Eredivisie: PSV Eindhoven - FC Emmen

18:25 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Villarreal CF - Atletico Madryt
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

18:30 Eleven Sports 2, „#ElevenF1” - magazyn

19:00 w Polsacie Sport Fight i 20:00 w Super Polsacie i Polsacie Sport, FEN22

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:30 Eleven Sports 2, Formuła 1, Grand Prix USA: 3. sesja treningowa

20:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - SSC Napoli Neapol
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

20:30 Polsat Sport Extra, SuperLega: Calzedonia Werona - Sir Safety Conad Perugia

20:40 Polsat Sport News, Eredivisie: SC Heerenveen - AFC Ajax Amsterdam

22:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

22:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix USA: sesja kwalifikacyjna

22:45 Eleven Sports 2, „Eleven Gol” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
 
W kanałach Polsatu widzowie znajdą doniesienia ze świata sportu. Na zdjęciu Karolina Szostak, prowadząca „Sport” w Polsacie i „Sportowy obraz dnia” w Polsacie News, w programie Polsatu „Surprise, Surprise”, foto: Piotr Tarasewicz
W kanałach Polsatu widzowie znajdą doniesienia ze świata sportu. Na zdjęciu Karolina Szostak, prowadząca „Sport” w Polsacie i „Sportowy obraz dnia” w Polsacie News, w programie Polsatu „Surprise, Surprise”, foto: Piotr Tarasewicz


Noc z 20 na 21 października (z soboty na niedzielę)

1:00 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

1:00 Polsat Games, e-sport: mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej

1:40 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: rozgrzewka w klasie Moto3

2:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: rozgrzewka w klasie Moto2

2:40 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: rozgrzewka w klasie MotoGP

3:30 Polsat Sport, gala bokserska w Las Vegas

4:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: wyścig w klasie Moto3

21 października (niedziela)

5:20 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: wyścig w klasie Moto2

6:00 Polsat Games, e-sport, mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej: faza play-off

7:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: wyścig w klasie MotoGP

9:00 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:55 Eleven Sports 2, La Liga Santander: Rayo Vallecano Madryt - Getafe CF
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

12:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Odense: finał

12:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Frosinone Calcio - Empoli FC
komentują: Julian Kowalski i Tomasz Zieliński

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: King Szczecin - Rosa Radom

13:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Odense: finał

13:00 Eleven Sports 3, tenis ziemny, turniej ATP w Sztokholmie: finał gry podwójnej
komentują: Marek Furjan, Sylwester Sikora i Jerzy Janowicz

13:25 Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: Hamburger SV Hamburg - VfL Bochum
komentują: Patryk Mirosławski i Tomasz Ćwiąkała

14:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Odense: finał

14:25 Polsat Sport News, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Stocznia Szczecin

14:55 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Parma Calcio - SS Lazio Rzym
komentują: Mateusz Święcicki i Piotr Czachowski

14:55 Eleven Sports 2, tenis ziemny, turniej ATP w Sztokholmie: finał gry pojedynczej
komentują: Marek Furjan, Sylwester Sikora i Jerzy Janowicz

15:00 Eleven Sports 3, Serie A Tim: Chievo Werona - Atalanta BC Bergamo
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

15:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Antwerpii: finał gry pojedynczej

17:00 Polsat Games, e-sport: mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej

17:00 Eleven Sports 3, „Wywiad z Bartoszem Bereszyńskim” - magazyn

17:30 Polsat Sport, PlusLiga: Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom

17:30 Eleven Sports 3, „Wywiad z Krzysztofem Piątkiem” - magazyn

17:55 Eleven Sports 2, Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - 1. FSV Mainz 05 Moguncja
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

17:55 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Cagliari Calcio
komentują: Sebastian Chabiniak i Mikołaj Kruk

18:00 Polsat Sport Extra, SuperLega: BCC Castellana Grotte - Azimut Leo Shoes Modena

18:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Odense: finał

18:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix USA: parada kierowców

19:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Odense: finał

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Polsat Sport, PlusLiga: ONICO Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie

20:05 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix USA: wyścig
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

20:25 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Inter Mediolan - AC Milan Mediolan
komentują: Mateusz Święcicki i Dominik Guziak

20:30 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Odense: finał

21:30 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Odense: finał

23:00 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

Noc z 21 na 22 października (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Games, e-sport: mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

110 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

160 zł Więcej...
reklama