reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

EWTN Polska już nadaje [wideo]

dodano: 2018-10-22 11:09
autor: Anita Kaźmierska | źródło: EWTN/satkurier.pl

EWTN Polska Logo z FB Zgodnie z zapowiedziami, 19 października br. oficjalne nadawanie rozpoczął nowy kanał religijny EWTN Polska. - Dziś uruchomiliśmy wrocławskie studio, to świetna okazja aby się spotkać w światowej rodzinie EWTN - powiedział ks. Piotr Wiśniewski, dyrektor polskiego oddziału EWTN. Na spotkanie przyjechali do Wrocławia reprezentanci EWTN z całego świata m.in. szef sieci Michael Warsaw z USA, goście z Czech, Chorwacji, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

EWTN Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eucharystii inaugurującej działalność EWTN Polska przewodniczył bp Andrzej Siemieniewski, biskup pomocniczy archidiecezji wrocławskiej, a homilię wygłosił dyrektor EWTN Polska, ks. Piotr Wiśniowski.
 

- To wspaniały dzień dla Kościoła w Polsce i całej rodziny EWTN na całym świecie. Wierzę, że św. Maksymilian Kolbe i Matka Angelika patrzą na nas z nieba i się uśmiechają - powiedział Michael Warsaw, prezes zarządu i dyrektor wykonawczy EWTN, podczas inauguracji.

W spotkaniu wziął udział abp Marian Gołębiewski, arcybiskup senior archidiecezji wrocławskiej, który poświecił nowe, wrocławskie studio telewizji.

Obecnie program EWTN Polska jest dostępny w internecie - na YouTube prowadzona jest transmisja na żywo. Docelowo stację będzie można oglądać w telewizjach kablowych oraz na platformach cyfrowych. W ramówce znajdują się codzienne transmisje nabożeństw z Niepokalanowa, programy amerykańskie i własne produkcje o tematyce społecznej, a zwłaszcza małżeńskiej i rodzinnej.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały TV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...