reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BBC Earth od 15.11 na Słowacji i w Czechach

dodano: 2018-10-23 10:26
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satelitnatv.sk

BBC Earth Slovak Telekom (ST) poinformował, że w połowie listopada br. dołączy do swojej oferty kolejną stację. Nowością ma być kanał dokumentalny BBC Earth HD. Jednak zgodnie z informacjami satelitnatv.sk, będzie on dostępny nie tylko dla widzów na Słowacji, ale także w Czechach.

BBC Earth


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na Słowacji kanał będzie dostępny w ofertach platform Magio TV, Magio Sat i Digi TV, natomiast w Czechach dołączy do T-Mobile. Warto dodać, że T-Mobile ma już dostępne dwa kanały sportowe Digi Sport w wysokiej rozdzielczości od sierpnia tego roku, a BBC Earth będzie tam oferowany na zasadzie wyłączności.

Słowaccy i czescy widzowie będą mieli dostęp do BBC Earth częściowo w języku czeskim. W głównym czasie nadawania programy będą oferowane głównie z czeskim dubbingiem. Będą się też pojawiać programy z czeskimi napisami.

BBC Earth jest skierowane przede wszystkim do rodzin oraz ludzi ciekawych świata, którzy pragną go w pełni zrozumieć oraz czują się jego nieodłącznym elementem. BBC Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Przybliża widzów do nieujarzmionej przyrody, poczynając od najmniejszych stworzeń, kończąc na nieograniczonych przestrzeniach kosmosu. Widzowie przeżyją z BBC Earth niezwykłe przygody, stawią czoła największym żywiołom naszej planety, a mając za przewodników najwybitniejszych twórców i odkrywców, zajrzą też za kulisy największych produkcji przyrodniczych BBC.

Źródło: satelitnatv.sk

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

129 zł Więcej...

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

35 zł Więcej...
reklama