reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Patryk Mirosławski dyrektorem operacyjnym Eleven Sports w Polsce

dodano: 2018-10-25 12:43
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Eleven Sports

Patryk Mirosławski fot. Kamila Karwańska Decyzją zarządu Eleven Sports Network Sp. z o. o. Patryk Mirosławski został powołany na stanowisko Chief Operating Officer stacji w Polsce. Mirosławski, który współtworzył stację Eleven Sports, od maja 2015 roku pełni w niej rolę szefa redakcji i komentatora. Od tej pory będzie odpowiedzialny również za całość działań związanych z produkcją kanałów nadawcy.

Patryk Mirosławski fot. Kamila Karwańska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- To naturalny wybór, biorąc pod uwagę ogromny wkład Patryka w rozwój stacji oraz jego wiedzę o firmie i o specyfice produkcji w telewizji sportowej - powiedział Krzysztof Świergiel, CEO oraz członek zarządu Eleven Sports w Polsce. - Styl naszych kanałów, bogata oprawa najważniejszych wydarzeń, interesujące programy studyjne to w dużej mierze jego zasługa. Jesteśmy przekonani, że z Patrykiem na stanowisku COO zawsze będziemy oferować kibicom atrakcyjny dla nich produkt.

- Jestem wdzięczny za zaufanie ze strony zarządu spółki, ale też świadomy kolejnych dużych wyzwań, które nas czekają - powiedział Patryk Mirosławski, nowo powołany COO polskiego oddziału Eleven Sports. - Przez 3 lata działalności naszych kanałów na polskim rynku udało nam się sporo osiągnąć, ale wciąż chcemy się rozwijać zarówno pod względem produkcyjnym, jak i redakcyjnym. Myślę, że jeszcze wiele razy pozytywnie zaskoczymy naszych widzów.

Dotychczasowy COO Eleven Sports, Ralf Manthey, zdecydował się przyjąć ofertę The United Group, firmy działającej w branżach telekomunikacyjnej i medialnej w krajach Europy Południowo-Wschodniej.

Fot. Kamila Karwańska

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Transmiter Extender HDMI Megasat Mini do 15m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Mini firmy Megasat do bezprzewodowej transmisji sygnału...

490 zł Więcej...

Konwerter Single Multifeed Megasat

Specjalny konwerter Single Multifeed Megasat z bardzo wąskim promiennikiem N.F.:...

35 zł Więcej...
reklama