reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Patryk Mirosławski dyrektorem operacyjnym Eleven Sports w Polsce

dodano: 2018-10-25 12:43
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Eleven Sports

Patryk Mirosławski fot. Kamila Karwańska Decyzją zarządu Eleven Sports Network Sp. z o. o. Patryk Mirosławski został powołany na stanowisko Chief Operating Officer stacji w Polsce. Mirosławski, który współtworzył stację Eleven Sports, od maja 2015 roku pełni w niej rolę szefa redakcji i komentatora. Od tej pory będzie odpowiedzialny również za całość działań związanych z produkcją kanałów nadawcy.

Patryk Mirosławski fot. Kamila Karwańska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- To naturalny wybór, biorąc pod uwagę ogromny wkład Patryka w rozwój stacji oraz jego wiedzę o firmie i o specyfice produkcji w telewizji sportowej - powiedział Krzysztof Świergiel, CEO oraz członek zarządu Eleven Sports w Polsce. - Styl naszych kanałów, bogata oprawa najważniejszych wydarzeń, interesujące programy studyjne to w dużej mierze jego zasługa. Jesteśmy przekonani, że z Patrykiem na stanowisku COO zawsze będziemy oferować kibicom atrakcyjny dla nich produkt.

- Jestem wdzięczny za zaufanie ze strony zarządu spółki, ale też świadomy kolejnych dużych wyzwań, które nas czekają - powiedział Patryk Mirosławski, nowo powołany COO polskiego oddziału Eleven Sports. - Przez 3 lata działalności naszych kanałów na polskim rynku udało nam się sporo osiągnąć, ale wciąż chcemy się rozwijać zarówno pod względem produkcyjnym, jak i redakcyjnym. Myślę, że jeszcze wiele razy pozytywnie zaskoczymy naszych widzów.

Dotychczasowy COO Eleven Sports, Ralf Manthey, zdecydował się przyjąć ofertę The United Group, firmy działającej w branżach telekomunikacyjnej i medialnej w krajach Europy Południowo-Wschodniej.

Fot. Kamila Karwańska

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Inverto Premium

Konwerter marki Inverto (Luksemburg) Universal Premium, został stworzony, aby sprostać...

35 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...
reklama