reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

T-Mobile ma 70 tys. abonentów telewizji

dodano: 2018-10-26 14:32
autor: Anita Kaźmierska | źródło: parabola.cz/tvkompas.cz

T-mobile_czech_DTH_360px.jpg Operator telekomunikacyjny T-Mobile ma w Czechach prawie 70 tys. klientów usługi telewizyjnej IPTV lub satelitarnej. Oznacza to wzrost o 20 tys. w porównaniu z końcem pierwszego kwartału tego roku.

T-Mobile TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja satelitarna T-Mobile Sat TV jest używana tylko przez jedną dziesiątą klientów (około 7 tys.). Informuje o tym TVkompas.cz. W tym samym czasie operator faworyzuje zarówno cenowo, jak i programowo swoją telewizję internetową. Pakiet kanałów satelitarnych jest cenowo bardziej opłacalny tylko przy najwyższej ofercie pakietowej. Większość widzów w naturalny sposób opłaca tańsze pakiety.

Większość klientów T-Mobile TV korzysta z usługi Magenta 1. W przypadku IPTV najczęściej używaną funkcją jest catch up tv, która na początku października br. została przedłużona z 3 do 7 dni dla klientów korzystających z IPTV i telewizji satelitarnej.

Klienci T-Mobile mogą spodziewać się już wkrótce kanału dokumentalnego BBC Earth, który będzie dostępny na czeskim rynku wyłącznie w T-Mobile TV. Stacja rozpocznie nadawanie 15 listopada br. BBC Earth będzie dostępny także na Słowacji. Stacja ta będzie dystrybuowana przez Slovak Telekom w ramach platform satelitarnych Nová Digi TV SK i Magio Sat, w sieci kablowej Digi i telewizji internetowej Magio TV.

Źródło: parabola.cz

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 2 do smartfonów

DJI Osmo Mobile 2, to nowa wersja przełomowego gimbala stworzonego...

599 zł Więcej...

Kabel HDMI Hybrid optyczny 2.0 50m

Kabel Hybrydowy optyczny HDMI™ 2.0, najnowszy typ kabli obsługujący rozdzielczość...

750 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...
reklama