reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pejzaż bez Ciebie - Zbigniew Wodecki” - koncert w TVP1

dodano: 2018-10-26 16:08
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

TVN Gwiazdy dla Zbyszka. Tribute to Zbigniew Wodecki 1 listopada TVP1 zaprasza na wyjątkowy koncert poświęcony twórczości Zbigniewa Wodeckiego. Na scenie wystąpią zaprzyjaźnieni z artystą muzycy, m.in.: Olga Bończyk, Katarzyna Cerekwicka, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Łobaszewska, Andrzej Krzywy, Krzysztof Respondek, Sławek Uniatowski i Mateusz Ziółko.

Pejzaż bez Ciebie Zbigniew Wodecki


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zbigniew Wodecki odszedł niespełna półtora roku temu. Do końca swoich dni był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Tegoroczny, XIV już Festiwal Twórczości Niezapomnianych Artystów „Pejzaż bez Ciebie”, przypomniał postać artysty. W czwartkowe popołudnie 1 listopada widzowie Telewizji Polskiej będą mogli obejrzeć w Jedynce finałową galę festiwalu, która została zarejestrowana 18 października w Toruniu.

Wszyscy zaproszeni do wykonania utworów Zbigniewa Wodeckiego artyści znali go, cenili i szanowali. Tegoroczny „Pejzaż bez Ciebie” to bardzo osobisty koncert zarówno dla wykonawców, jak i prowadzącej Marii Szabłowskiej, która wielokrotnie spotykała się ze Zbigniewem Wodeckim na scenie i przez lata się z nim przyjaźniła.

Podczas koncertu zabrzmią m.in. „Zacznij od Bacha” w wykonaniu Andrzeja Krzywego, „Lubię wracać tam, gdzie byłem” zaśpiewa Katarzyna Cerekwicka, Krzysztof Respondek „Tak bardzo wierzę w nas”, Olga Bończyk „Nauczmy się żyć obok siebie”, Mateusz Ziółko „Nad wszystko uśmiech Twój”, a Sławek Uniatowski „Izoldę”, Na scenie pojawią się również Małgorzata Kożuchowska, która wykona „Opowiadaj mi tak” i Grażyna Łobaszewska z piosenką „Piękna”. W niezwykłym finale zaśpiewają wszyscy uczestnicy gali.

W trakcie widowiska widzowie delektować się będą nie tylko doskonałą muzyką. Prowadzącej koncert Marii Szabłowskiej „towarzyszyć” będzie Zbigniew Wodecki, którego zobaczymy i usłyszymy na materiałach archiwalnych. Nie zabraknie więc osobistych wypowiedzi artysty, anegdot oraz wzruszających rozmów. Autorką scenariusza i reżyserką wydarzenia jest Beata Szymańska-Masny, a kierownikiem muzycznym koncertu Zygmunt Kukla.

Koncert „Pejzaż bez Ciebie – Zbigniew Wodecki”, TVP1, 1 listopada, godz. 16:00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...
reklama