reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Opoka.tv zakończy nadawanie

dodano: 2018-10-27 08:32 | aktualizacja: 2018-10-27 11:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Dla Jezusa/satkurier.pl

Opoka TV W poniedziałek, 31 grudnia br. Familijna Telewizja Muzyczna Opoka.tv zakończy nadawanie - poinformował nadawca tej stacji, spółka Dla Jezusa z Siemianowic Śląskich. Kanał ten obecny jest na rynku od 2008 roku. Stacja ta dostępna jest aktualnie w rozdzielczościach standardowej i wysokiej (Opoka.tv HD) w sieciach kablowych i IPTV, takich jak m.in. Sat Film, Telpol/Joy TV, Jambox czy WP Pilot.

Opoka.tv Opoka TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Przyjaciele, drodzy widzowie Familijnej Telewizji Muzycznej Opoka.tv! Z wielkim żalem informujemy, że po niespełna czterech latach nadawania programu zmuszeni jesteśmy do zaprzestania emisji stacji Opoka.tv. 31 grudnia 2018 roku, po godzinie 24:00, nasz sygnał zostanie definitywnie wyłączony. Wszystkim dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości i wsparcia, polecamy się państwa pamięci i modlitwie - poinformował w wydanym komunikacie nadawca.


Przypomnijmy, iż internetowa telewizja Opoka.tv jest dostępna od 2008 roku (więcej tutaj). Na przełomie 2013 i 2014 roku pojawiły się zapowiedzi startu pełnowymiarowego kanału prezentującego muzykę chrześcijańską, który miał powstać na bazie radia Opoka.fm (więcej tutaj i tutaj). Stacja w ofertach pierwszych operatorów pojawiła się w 2014 roku (więcej tutaj). W 2015 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) udzieliła spółce Dla Jezusa z Siemianowic Śląskich koncesji na rozpowszechnianie w sieciach telekomunikacyjnych programu telewizyjnego pod nazwą Familijna Telewizja Muzyczna Opoka.tv (więcej tutaj).

Stacja dostępna jest w rozdzielczościach standardowej i wysokiej w sieciach kablowych i IPTV, takich jak m.in. Sat Film (więcej tutaj), Telpol/Joy TV (więcej tutaj), Jambox (więcej tutaj) czy WP Pilot (więcej tutaj). Wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki. Nadawca planował nadawanie satelitarne, ale nie udało mu się tego zrealizować (więcej tutaj i tutaj).

W ramówce stacji prezentowane są polskie i zagraniczne teledyski wykonawców CCM, wywiady i dyskusje z artystami tego nurtu, nowości i ciekawostki CCM, audycje o tematyce religijnej - modlitwy i katechezy, a także filmy dokumentalne, animowane i fabularne, audycje rozrywkowe, poradnicze, dla dzieci i młodzieży, realizujące wyspecjalizowany charakter programu (muzyczno-familijny o tematyce chrześcijańskiej) (więcej tutaj i tutaj). W programie promowane są wartości chrześcijańskie i prorodzinne (więcej tutaj).
 
Jedną z gwiazd kanału Opoka.tv jest modelka, wokalistka, aktorka, scenarzystka i prezenterka Maja Iga, foto: Dla Jezusa
Jedną z gwiazd kanału Opoka.tv jest modelka, wokalistka, aktorka, scenarzystka i prezenterka Maja Iga, foto: Dla Jezusa

 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Miernik Openbox TSC-200 Combo HEVC

Półprofesjonalny wielofunkcyjny miernik combo gotowy do pomiarów sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

1 699 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...
reklama