dodano: 2018-11-03 07:05 | aktualizacja:
2018-11-03 10:15
autor: Łukasz Knapik |
źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu polsatsport.pl. Na widzów czekać będą m.in.: Rugby Europe Trophy
(więcej tutaj), Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj), Fortuna 1. Liga
(więcej tutaj), Het Liga
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), Sky Bet Championship
(więcej tutaj), Bundesliga
(więcej tutaj), 2. Bundesliga
(więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP
(więcej tutaj), e-sport - mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej
(więcej tutaj), badminton
(więcej tutaj), tenis ziemny
(więcej tutaj), snowboard
(więcej tutaj), narciarstwo dowolne
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj) i boks.
Plan transmisji:
3 listopada (sobota)
5:30 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
6:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Makau: półfinał
6:30 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
6:30 Eleven Sports 1,
tenis ziemny, turniej WTA Elite Trophy w Zhuhai: półfinał gry podwójnej
7:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Makau: półfinał
7:30 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP
8:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Makau: półfinał
8:00 Polsat Games,
e-sport: mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej
8:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
8:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
9:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Makau: półfinał
9:00 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
9:30 Eleven Sports 1,
tenis ziemny, turniej WTA Elite Trophy w Zhuhai: półfinał gry pojedynczej
10:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Makau: półfinał
10:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Europy” - magazyn
12:00 Eleven Sports 3,
tenis ziemny, turniej WTA Elite Trophy w Zhuhai: półfinał gry pojedynczej
12:30 Polsat Sport,
Energa Basket Liga: Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza
12:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
La Liga Santander: CD Leganes Madryt - Atletico Madryt
12:55 Eleven Sports 2,
2. Bundesliga: MSV Duisburg - SC Paderborn
14:00 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: 1. półfinał gry pojedynczej
14:45 Polsat Sport,
PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - PGE Skra Bełchatów
14:55 Polsat Sport News,
Het Liga: FC Baník Ostrawa - FC Viktoria Pilzno
14:55 Eleven Sports 2,
Serie A Tim: Inter Mediolan - Genoa CFC Genua
15:00 Eleven Sports 1,
Bundesliga: FC Bayern Monachium - SC Freiburg
15:25 Eleven Sports 3,
Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - TSG 1899 Hoffenheim
16:30 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: 2. półfinał gry pojedynczej
17:30 Polsat Sport,
PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin
17:30 Polsat Sport News,
Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie-Zdrój
17:30 w nSport+ i 17:55 w Eleven Sports 2,
Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowej: Orlen Wisła Płock - Dinamo Bukareszt
17:55 Eleven Sports 4,
Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - AS Roma Rzym
18:00 Polsat Sport Extra,
Rugby Europe Trophy : Polska - Litwa
18:25 Eleven Sports 1,
Bundesliga: Hertha Berlin BSC - RB Lipsk
18:25 Eleven Sports 1,
La Liga Santander: Valencia CF Walencja CF - Girona FC
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:00 Polsat Sport,
PlusLiga: Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin
20:25 Eleven Sports 2,
Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Cagliari Calcio
20:30 Eleven Sports 1,
La Liga Santander: Rayo Vallecano Madryt - FC Barcelona
20:40 Polsat Sport Extra,
Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Willem II Tilburg
22:30 Polsat Sport Extra,
snowboard, Puchar Świata w Modenie: big air
22:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn
22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn
23:00 Polsat Sport News,
Eredivisie: PSV Eindhoven - SBV Vitesse Arnhem
23:00 Polsat Games,
e-sport: mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 3 na 4 listopada (z soboty na niedzielę)
1:00 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn
1:30 Polsat Sport Extra,
gala bokserska w El Paso
1:40 polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: rozgrzewka w klasie Moto3
2:10 polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: rozgrzewka w klasie Moto2
2:40 polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: rozgrzewka w klasie MotoGP
3:00 Polsat Sport,
UFC230
4 listopada (niedziela)
5:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: wyścig w klasie Moto3
5:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Makau: finał
6:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Makau: finał
6:00 Polsat Games,
e-sport: mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej
6:20 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: wyścig w klasie Moto2
6:30 Eleven Sports 1,
tenis ziemny, turniej WTA Elite Trophy w Zhuhai: finał gry podwójnej
7:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Makau: finał
7:00 Polsat Sport Fight,
KSW31
8:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: wyścig w klasie MotoGP
8:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Makau: finał
9:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Makau: finał
9:00 Eleven Sports 1,
tenis ziemny, turniej WTA Elite Trophy w Zhuhai: finał gry pojedynczej
9:00 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn
11:55 Eleven Sports 2,
La Liga Santander: SD Eibar - CD Alaves Vitoria
12:25 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: SS Lazio Rzym - SPAL 2013 Ferrrara
12:30 Polsat Sport,
Energa Basket Liga: TBV Start Lublin - GTK Gliwice
13:25 Eleven Sports 4,
Bundesliga: Arminia Bielefeld - FC Sankt Pauli Hamburg
14:25 Eleven Sports 2,
Sky Bet Championship: Leeds United AFC - Wigan Athletic FC
14:45 Super Polsat i Polsat Sport,
PlusLiga: Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom
14:55 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Torino FC Turyn
14:55 Eleven Sports 2,
Serie A Tim: Chievo Werona - US Sassuolo Calcio
15:00 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: finał gry pojedynczej
16:30 Eleven Sports 2, „Wywiad Eleven” - magazyn
16:55 Polsat Sport News,
Het Liga: AC Sparta Praga - SK Slavia Praga
16:55 Eleven Sports 2,
Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowej: Paris Saint-Germain Handball - MOL-Pick Szeged
17:00 Eleven Sports 3, „Wywiad Eleven: Arkadiusz Reca” - magazyn
17:15 Eleven Sports 3, „Wywiad Eleven: Krzysztof Piątek” - magazyn
17:30 Polsat Sport,
PlusLiga: Trefl Gdańsk - Chemik Bydgoszcz
17:30 w Eleven Sports 1 i 17:55 w Eleven Sports 4,
Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 - Werder Brema
17:30 Eleven Sports 3, „Wywiad Eleven: Mateusz Klich” - magazyn
17:55 Eleven Sports 3,
Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Atalanta BC Bergamo
18:15 Polsat Sport Extra,
SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino
18:55 Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2,
Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowej: Barcelona Lassa - PGE Vive Kielce
19:10 Polsat Sport News,
Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - VVV-Venlo
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:00 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - AC Milan Mediolan
20:30 Polsat Sport Extra,
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Modenie: big air
20:40 Eleven Sports 2,
La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Celta Vigo
22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn
23:00 Polsat Games,
e-sport: mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.