reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

nc+: Otwarte okno BBC Earth

dodano: 2018-11-05 10:21
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+/satkurier.pl

BBC Earth Platforma nc+ przygotowała dla swoich abonentów promocję w formie otwartego okna na kanał BBC Earth. Akcja potrwa do 3 stycznia 2019 roku. BBC Earth jest dostępny na liście kanałów nc+ na pozycji 80. Nadawca szczególnie poleca premierę serii „Dynastie” w dniu 22 listopada o godz. 19:55.

nc+ Dynastie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
BBC Earth jest skierowane przede wszystkim do rodzin oraz ludzi ciekawych świata, którzy pragną go w pełni zrozumieć oraz czują się jego nieodłącznym elementem. BBC Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Przybliża widzów do nieujarzmionej przyrody, poczynając od najmniejszych stworzeń, kończąc na nieograniczonych przestrzeniach kosmosu. Widzowie przeżyją z BBC Earth niezwykłe przygody, stawią czoła największym żywiołom naszej planety, a mając za przewodników najwybitniejszych twórców i odkrywców, zajrzą też za kulisy największych produkcji przyrodniczych BBC.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

499 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...
reklama