reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

nc+: Otwarte okno BBC Earth

dodano: 2018-11-05 10:21
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+/satkurier.pl

BBC Earth Platforma nc+ przygotowała dla swoich abonentów promocję w formie otwartego okna na kanał BBC Earth. Akcja potrwa do 3 stycznia 2019 roku. BBC Earth jest dostępny na liście kanałów nc+ na pozycji 80. Nadawca szczególnie poleca premierę serii „Dynastie” w dniu 22 listopada o godz. 19:55.

nc+ Dynastie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
BBC Earth jest skierowane przede wszystkim do rodzin oraz ludzi ciekawych świata, którzy pragną go w pełni zrozumieć oraz czują się jego nieodłącznym elementem. BBC Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Przybliża widzów do nieujarzmionej przyrody, poczynając od najmniejszych stworzeń, kończąc na nieograniczonych przestrzeniach kosmosu. Widzowie przeżyją z BBC Earth niezwykłe przygody, stawią czoła największym żywiołom naszej planety, a mając za przewodników najwybitniejszych twórców i odkrywców, zajrzą też za kulisy największych produkcji przyrodniczych BBC.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Matrix HDMI 4x4 Spacetronik SPH-M44 4K

Matrix HDMI 4x4 MRS Professional pozwala na rozprowadzenie sygnału HDMI...

990 zł Więcej...

Moduł Conax Smit CAM

Tania wersja modułu CI dla skandynawskiego systemu Conax marki Smit....

139 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X20

Mini PC odtwarzacz sieciowy z Android 6.0 (bez sklepu play)...

2 150 zł Więcej...
reklama